Послуги сантехніка Новобіличі, Біличі

У сучасному світі все менше людей вирішують самостійно виконувати ремонт сантехнічних систем. Мешканці району Новобіличі, Біличі віддають перевагу звертатися до фахівців від сервісу "Домашній майстер", коли виникає проблема зі сантехнікою: поломка обладнання, забивання або течія труб.

Співробітники компанії гарантують швидке і якісне вирішення проблеми, надають професійні консультації та послуги з обслуговування сантехніки. Довіряючи свої проблеми досвідченим фахівцям, мешканці можуть бути впевнені в надійності та ефективності виконаної роботи.

Santehnik-Novobelichi-Kiev
Найменування послуг Ціна (грн.)
Виклик сантехніка 400
Встановлення, заміна, ремонт змішувача від 200
Чищення сифона від 300
Ремонт бачка унітазу від 300
Встановлення, заміна унітазу від 600
Встановлення бойлера від 600
Прочищення стояка, душової кабіни від 1000
Прочищення каналізації від 400
Заміна стояків від 2000
Герметизація від 300
Усунення протікання від 200
Ремонт радіатора від 300
Нарізання різби від 200

Ціни на послуги сантехніка Новобіличі, Біличі у Києві, без урахування виклику майстра та без вартості матеріалів. Рівень вартості може змінюватись в залежності від складності робіт та термінового виклику сантехніка.

Виклик сантехніка на Новобіличі, Біличі

Якщо у вас виникли проблеми з трубами, змішувачем або унітазом, не панікуйте. Просто зателефонуйте нам, і сервіс "Домашній майстер", сантехнік Святошинський район відправить кваліфікованого фахівця на Новобіличі, Біличі. Наші спеціалісти швидко виправлять ситуацію, розуміючи терміновість у таких випадках.

Завдяки нашому досвіду та сучасному обладнанню, майстер впорається з проблемою оперативно і якісно, забезпечивши ваш спокій і комфорт. Не чекайте на сантехніка з ЖК - просто зверніться до нас і переконайтеся в якості наших послуг.

Обертаючись до нас, ви отримаєте не лише якісний ремонт, а й безкоштовну консультацію та діагностику вашої системи водопостачання та каналізації. Сантехнік з сервісу "Домашній Майстер" Новобіличі, Біличі запропонує оптимальні варіанти ремонту і розпочне роботу лише після вашої згоди.

Сантехнічні роботи Новобіличі, Біличі

Рівень кваліфікації нашого сервісу "Домашній майстер" сантехнік Новобіличі, Біличі дозволяє ефективно вирішувати будь-які завдання:

 • частковий або капітальний ремонт стояків систем водопостачання (холодної та горячої води) на кухні та в ванній та заміна стояка каналізації у санузлі;
 • встановлення унитазу, інсталляціїї, заміна ванни, раковини, мийки, умивальника, підключення сифона та змішувача, герметизація;
 • заміна та монтаж лічильника, кульового крана, встановлення терморегуляторів, хомута, фітінгів, муфти, перехідники, коліна, хрестовини, редукції, заглушки, ревізії, а також зворотні клапани і т.д.;
 • ремонт та налагодження бачка унітазу, заміна клапану, шлангу бокового та підведення води;
 • заміна батарей опалення, встановлення радіаторів біметалевих та чавунних, ремонт та перепакування;
 • рушникосушки усунення протікання на стику або свіщ;
 • монтаж пральної, посудомийної, сушшильної машини, бойлера, замінити зливний та залівний шланг, ремонт та чищення водонагрівача;
 • прочищення каналізації, усунення засмічення в каналізаційних трубах;
 • ремонт труб, заміна та монтаж, розведення по квартирі, будинку;
 • Пошук витоків води в будинку або квартирі;
 • Прочищення засорів у приватному будинку, на підприємстві, магазині, кафе, котеджах і офісах, автомийка.

Наші сантехніки працюють зі всіма видами труб: мідні, сталеві, полібутиленові, чавунні, пластикові труби: полібутиленові, поліетиленові труби, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлориду (ПВХ), поліпропіленові; гнучка сантехнічна підводка.

Сантехник Новобеличи Киев, вызов сантехника в Новобеличах, сервис "Домашний мастер".

Популярні послуг сервісу:

Сантехнік Академмістечко Сантехнік Берестейська
Сантехнік Житомирська Сантехнік Борщагівка
Сантехнік Святошино Сантехнік Новобіличі
Прокрутить вверх