Сантехнік Святошинський район

Сервіс "Домашній майстер", Сантехнік Святошинський район, працює з8:00 до 21:00 включаючи свята та вихідні. У разі будь-яких поломок чи проблем з сантехнічним обладнанням, або аварійної ситуації з водопостачанням, ви можете звернутися до нас за допомогою, як зателефонувавши, так і залишивши заявку на нашому сайті. Ми оперативно реагуємо на всі дзвінки і готові негайно прибути на місце у випадку надзвичайних ситуацій для вирішення проблеми.

Наші клієнти можуть розраховувати на:

 1. Високу якість виконаних робіт.
 2. Розумну систему ціноутворення.
 3. Програму знижок для постійних клієнтів.
 4. Професіоналізм, компетентність, ввічливість та пунктуальність наших співробітників.
 5. Використання сучасного обладнання, інструментів та якісних запчастин.
 6. Суворе дотримання обумовлених термінів виконання робіт.
Santehnik-v-Svyatoshinskom-rajone
Найменування послуг Ціна (грн.)
Виклик сантехніка 400
Встановлення, заміна, ремонт змішувача від 200
Чищення сифона від 300
Ремонт бачка унітазу від 300
Встановлення, заміна унітазу від 600
Встановлення бойлера від 600
Прочищення стояка, душової кабіни від 1000
Прочищення каналізації від 400
Заміна стояків від 2000
Герметизація від 300
Усунення протікання від 200
Ремонт радіатора від 300
Нарізання різби від 200

Ціни на послуги сантехніка Святошинський район, Київ, без урахування виклику майстра та без вартості матеріалів. Рівень вартості може змінюватись в залежності від складності робіт та термінового виклику сантехніка.

Професійний Сантехнік у Святошинському Районі Києва: Послуги та Переваги

Сантехнічні проблеми можуть виникнути у кожного, і коли це стається, важливо звернутися до досвідченого фахівця, який зможе швидко та якісно вирішити проблему. У Святошинському районі Києва ви можете полагодити наших професіоналів з сантехніки від сервісу "Домашній майстер".

Послуги, Які Надає Сантехнік у Святошинському Район

Наші сантехніки мають широкий спектр навичок та досвіду, щоб вирішувати будь-які сантехнічні проблеми. Це включає в себе:

 1. Ремонт та Заміна: Від усунення засмічень до ремонту трубопроводів і заміни сантехнічного обладнання, ми здатні вирішити будь-яку проблему.
 2. Встановлення: Наші фахівці можуть встановлювати нове сантехнічне обладнання, включаючи раковини, унітази, душові кабіни та біде.
 3. Профілактичні Заходи: Ми рекомендуємо проводити регулярні профілактичні огляди, щоб уникнути потенційних проблем у майбутньому.

Чому Обрати Сервіс "Домашній Майстер" у Святошинському Районі?

 1. Надійність та Досвід: Наші сантехніки мають багаторічний досвід у галузі і гарантують якісне виконання робіт.
 2. Швидка Реакція: Ми реагуємо на кожен виклик негайно, навіть у вихідні та святкові дні.
 3. Професіоналізм та Ввічливість: Наші співробітники завжди ввічливі та професійні в спілкуванні з клієнтами.
 4. Сучасне Обладнання: Ми використовуємо лише сучасне обладнання та якісні матеріали для забезпечення довгострокового результату.
 5. Наш сервіс "Домашній майстер " Київ, Сантехнік у Києві обслуговує
  Святошинський район: Новобіличі; Академмістечко; Житомирська;  Берестейська; Святошино; Борщагівка, Нивки, Шулявська (Більшовик), Гарматна, Політехнічний інститут, Виноградарь, Куренівка, Салютна, Борщагівка, Біличи, Новобіличи и т.д."Домашній Майстер" у Києві, Святошинський район - це ваш надійний партнер у справах сантехніки. Ми гарантуємо надійність та безпеку у всіх наших сантехнічних роботах. Наша команда професіоналів працює з високою експертністю та впевненістю, забезпечуючи якість та безперебійну роботу вашої сантехніки. Ми завжди готові надати підтримку і гарантуємо вам найвищий рівень обслуговування. Звертайтеся до нас, коли вам потрібна допомога сантехніка - ми завжди тут, щоб вам допомогти.

Звертайтеся до нас у Святошинському районі Києва, і ми з радістю допоможемо вам вирішити будь-які сантехнічні проблеми з комфортом та надійністю.

 • частковий або капітальний ремонт стояків систем водопостачання (холодної та горячої води) на кухні та в ванній та заміна стояка каналізації у санузлі;
 • встановлення унитазу, інсталляціїї, заміна ванни, раковини, мийки, умивальника, підключення сифона та змішувача, герметизація;
 • заміна та монтаж лічильника, кульового крана, встановлення терморегуляторів, хомута, фітінгів, муфти, перехідники, коліна, хрестовини, редукції, заглушки, ревізії, а також зворотні клапани і т.д.;
 • ремонт та налагодження бачка унітазу, заміна клапану, шлангу бокового та підведення води;
 • заміна батарей опалення, встановлення радіаторів біметалевих та чавунних, ремонт та перепакування;
 • рушникосушки усунення протікання на стику або свіщ;
 • монтаж пральної, посудомийної, сушшильної машини, бойлера, замінити зливний та залівний шланг, ремонт та чищення водонагрівача;
 • прочищення каналізації, усунення засмічення в каналізаційних трубах;
 • ремонт труб, заміна та монтаж, розведення по квартирі, будинку;
 • Пошук витоків води в будинку або квартирі;
 • Прочищення засорів у приватному будинку, на підприємстві, магазині, кафе, котеджах і офісах, автомийка.

Наші сантехніки працюють зі всіма видами труб: мідні, сталеві, полібутиленові, чавунні, пластикові труби: полібутиленові, поліетиленові труби, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлориду (ПВХ), поліпропіленові; гнучка сантехнічна підводка.

Фахівці проводять монтаж, з'єднання, ремонт мідних, сталевих, полібутиленових, Чавунних, Пластикових: Полібутиленових, Поліетиленових труб, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлоридових (ПВХ), Поліпропіленових; гнучку сантехнічну підводку.

Сантехник Святошинский район Киев, вызов сантехника в Святошинском районе. сервис "Домашний мастер".

Популярні послуги сервісу:

 

Сантехнік Академмістечко Сантехнік Берестейська
Сантехнік Житомирська Сантехнік Борщагівка
Сантехнік Святошино Сантехнік Новобіличі
Прокрутить вверх