Послуги сантехніка Святошин

У наш час все менше людей самостійно вирішують сантехнічні питання. Жителі Святошино віддають перевагу звертатися до фахівців з сервісу "Домашній майстер", якщо виникають проблеми зі сантехнічним обладнанням, забиванням або течією труб.

Компетентні працівники компанії гарантують швидке та якісне усунення неполадок, надають професійні консультації та послуги з ремонту та обслуговування сантехніки. Довіряючи свої проблеми досвідченим фахівцям, мешканці можуть бути впевнені в надійності та ефективності виконаної роботи.

Santehnik-Svyatoshino-Kiev
Найменування послуг Ціна (грн.)
Виклик сантехніка 400
Встановлення, заміна, ремонт змішувача від 200
Чищення сифона від 300
Ремонт бачка унітазу від 300
Встановлення, заміна унітазу від 600
Встановлення бойлера від 600
Прочищення стояка, душової кабіни від 1000
Прочищення каналізації від 400
Заміна стояків від 2000
Герметизація від 300
Усунення протікання від 200
Ремонт радіатора від 300
Нарізання різби від 200

Ціни на послуги сантехніка Святошино, Київ, без урахування виклику майстра та без вартості матеріалів. Рівень вартості може змінюватись в залежності від складності робіт та термінового виклику сантехніка.

Послуги сантехніка Святошино

Якщо у вас виникають проблеми з протікаючими трубами, несправним змішувачем або течією унітазу, не панікуйте. Просто зателефонуйте нам, і сервіс "Домашній майстер" на Віноградарі надішле кваліфікованого фахівця. Наші спеціалісти забезпечать оперативну допомогу, розуміючи важливість швидкого реагування в аварійних ситуаціях.

Благодаря нашому досвіду і сучасному обладнанню, наш майстер вирішить проблему швидко і якісно, гарантуючи ваш спокій і комфорт. Не чекайте на сантехніка з ЖК - просто зателефонуйте нам і переконайтеся в якості наших послуг.

Звертаючись до нас, сантехнік Святошинський район  , ви отримаєте якісний ремонт, безкоштовну консультацію та діагностику систем водопостачання та каналізації. Сантехнік з сервісу "Домашній Майстер" Святошино пропонує оптимальні варіанти ремонту, розпочинаючи роботу лише після вашої згоди.

Наші послуги включають:

 • частковий або капітальний ремонт стояків систем водопостачання (холодної та горячої води) на кухні та в ванній та заміна стояка каналізації у санузлі;
 • встановлення унитазу, інсталляціїї, заміна ванни, раковини, мийки, умивальника, підключення сифона та змішувача, герметизація;
 • заміна та монтаж лічильника, кульового крана, встановлення терморегуляторів, хомута, фітінгів, муфти, перехідники, коліна, хрестовини, редукції, заглушки, ревізії, а також зворотні клапани і т.д.;
 • ремонт та налагодження бачка унітазу, заміна клапану, шлангу бокового та підведення води;
 • заміна батарей опалення, встановлення радіаторів біметалевих та чавунних, ремонт та перепакування;
 • рушникосушки усунення протікання на стику або свіщ;
 • монтаж пральної, посудомийної, сушшильної машини, бойлера, замінити зливний та залівний шланг, ремонт та чищення водонагрівача;
 • прочищення каналізації, усунення засмічення в каналізаційних трубах;
 • ремонт труб, заміна та монтаж, розведення по квартирі, будинку;
 • Пошук витоків води в будинку або квартирі;
 • Прочищення засорів у приватному будинку, на підприємстві, магазині, кафе, котеджах і офісах, автомийка.

Наші сантехніки працюють зі всіма видами труб: мідні, сталеві, полібутиленові, чавунні, пластикові труби: полібутиленові, поліетиленові труби, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлориду (ПВХ), поліпропіленові; гнучка сантехнічна підводка.

Фахівці проводять монтаж, з'єднання, ремонт мідних, сталевих, полібутиленових, Чавунних, Пластикових: Полібутиленових, Поліетиленових труб, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлоридових (ПВХ), Поліпропіленових; гнучку сантехнічну підводку.

Переваги співпраці з сервісом "Домашній майстер":

 • Оперативність. Швидке оформлення виклику, після чого наш майстер відправляється за вказаною адресою і оперативно виконує свою роботу.
 • Висока якість роботи за доступною ціною.
 • Використання сучасних технологій та обладнання.

Як викликати сантехніка на Святошино?

Викликати сантехніка на Святошино дуже просто. Ви можете зателефонувати за номерами, вказаними на сайті. Задавайте питання, які вас цікавлять, і отримуйте консультацію в області ремонту і установки сантехніки. Визначте час та вид робіт, які потрібно виконати. Ваша заявка буде прийнята, і майстер швидко приступить до виконання.

Замовляйте обслуговування в сервісі "Домашній майстер"на Святошино і забудьте про всі технічні та побутові проблеми. Наші послуги - це відмінний варіант для тих, хто цінує надійність і якість!

Сантехник Святошино Киев, вызов сантехника сервис "Домашний мастер".

Популярні послуги сервісу:

 

Сантехнік Академмістечко Сантехнік Берестейська
Сантехнік Житомирська Сантехнік Борщагівка
Сантехнік Святошино Сантехнік Новобіличі
Прокрутить вверх