Сантехнік Додому Борщагівка

У сучасному світі все менше осіб обирають власноруч виконувати сантехнічні завдання. Мешканці Борщагівки надають перевагу звертатися до фахівців зі служби "Домашній майстер", коли вони зіткнуться з проблемами, такими як поломка сантехніки, забивання або течія труб.

Експерти компанії забезпечують оперативне та якісне вирішення проблем, надають професійні консультації та послуги з ремонту та обслуговування сантехніки. Мешканці можуть бути впевнені в надійності та ефективності виконаних робіт, довіряючи свої проблеми досвідченим фахівцям.

Santehnik-Borshagovka-Kiev
Найменування послуг Ціна (грн.)
Виклик сантехніка 400
Встановлення, заміна, ремонт змішувача від 200
Чищення сифона від 300
Ремонт бачка унітазу від 300
Встановлення, заміна унітазу від 600
Встановлення бойлера від 600
Прочищення стояка, душової кабіни від 1000
Прочищення каналізації від 400
Заміна стояків від 2000
Герметизація від 300
Усунення протікання від 200
Ремонт радіатора від 300
Нарізання різби від 200

Ціни на послуги сантехніка Борщагівка Київ, без урахування виклику майстра та без вартості матеріалів. Рівень вартості може змінюватись в залежності від складності робіт та термінового виклику сантехніка.

Послуги сантехніка Борщагівка

Сервісі "Домашній майстер", це місце, де фахівці завжди готові допомогти своїм клієнтам на Борщагівці.

Якщо виникли проблеми з протікаючими трубами, несправним змішувачем або течією унітазу, не панікуйте. Просто зателефонуйте нам, і наш сервіс "Домашній майстер" Борщагівка пришле кваліфікованого фахівця. Наші спеціалісти нададуть оперативну допомогу, оскільки розуміють, наскільки важливо швидко реагувати в аварійних ситуаціях.

Завдяки досвіду та сучасному обладнанню, наш майстер вирішить проблему швидко і якісно, забезпечивши вам спокій і комфорт. Не чекайте на сантехніка з ЖК - просто зателефонуйте нам і переконайтеся в якості наших послуг.

Звертаючись до нас, ви отримаєте якісний ремонт, безкоштовну консультацію та діагностику систем водопостачання та каналізації. Сантехнік з "Домашнього Майстра" на Виноградарі пропонує оптимальні варіанти ремонту, і розпочне роботу лише після вашої згоди.

Сантехнічні роботи Борщагівка

Досвідчені сантехніки встановлюють, ремонтують, обслуговують сантехніку та сантехнічні прилади різного рівня складності, виконуючи повний спектр робіт:

 • частковий або капітальний ремонт стояків систем водопостачання (холодної та горячої води) на кухні та в ванній та заміна стояка каналізації у санузлі;
 • встановлення унитазу, інсталляціїї, заміна ванни, раковини, мийки, умивальника, підключення сифона та змішувача, герметизація;
 • заміна та монтаж лічильника, кульового крана, встановлення терморегуляторів, хомута, фітінгів, муфти, перехідники, коліна, хрестовини, редукції, заглушки, ревізії, а також зворотні клапани і т.д.;
 • ремонт та налагодження бачка унітазу, заміна клапану, шлангу бокового та підведення води;
 • заміна батарей опалення, встановлення радіаторів біметалевих та чавунних, ремонт та перепакування;
 • рушникосушки усунення протікання на стику або свіщ;
 • монтаж пральної, посудомийної, сушшильної машини, бойлера, замінити зливний та залівний шланг, ремонт та чищення водонагрівача;
 • прочищення каналізації, усунення засмічення в каналізаційних трубах;
 • ремонт труб, заміна та монтаж, розведення по квартирі, будинку;
 • Пошук витоків води в будинку або квартирі;
 • Прочищення засорів у приватному будинку, на підприємстві, магазині, кафе, котеджах і офісах, автомийка.

Наші сантехніки працюють зі всіма видами труб: мідні, сталеві, полібутиленові, чавунні, пластикові труби: полібутиленові, поліетиленові труби, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлориду (ПВХ), поліпропіленові; гнучка сантехнічна підводка.

Фахівці, сантехнік Святошинський район , проводять монтаж, з'єднання, ремонт мідних, сталевих, полібутиленових, Чавунних, Пластикових: Полібутиленових, Поліетиленових труб, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлоридових (ПВХ), Поліпропіленових; гнучку сантехнічну підводку.

Скористайтеся номерами телефонів, які зазначені на нашому веб-сайті, од здійснити виклик сантехніка Борщагівка. Якщо у вас є питання щодо ремонту або установки сантехніки, не соромтеся їх задавати. Ми готові надати вам консультацію з цих питань. Визначте, які саме роботи потрібно виконати та коли це вам підходить. Ваш запит буде оперативно оброблений, і наш спеціаліст негайно розпочне виконання робіт.

Замовте обслуговування в нашому сервісі "Домашній майстер" Борщагівка, та забудьте про будь-які проблеми з технікою та побутом. Наші послуги - це надійний шлях до вирішення всіх технічних питань, які вам потрібно вирішити. Ми цінуємо вашу довіру і гарантуємо високу якість виконаних робіт!

Сантехник Борщаговка, вызов сантехника на Борщаговку Киев сервис "Домашний мастер".

Популярні послуги сайта:

 

Сантехнік Академмістечко Сантехнік Берестейська
Сантехнік Житомирська Сантехнік Борщагівка
Сантехнік Святошино Сантехнік Новобіличі
Прокрутить вверх