Викликати сантехніка Печерськ

Жителі Печерська цінують сервіс "Домашній майстер" за надійність та професіоналізм у вирішенні проблем з водопроводом, каналізацією та опаленням.

Сантехніки сервісу – досвідчені фахівці, які гарантують якісне та своєчасне виконання робіт. Запрошуємо нових клієнтів скористатися нашими послугами та переконатися у високому рівні сервісу. Не ризикуйте самостійно вирішувати проблеми – довіртеся професіоналам та заощаджуйте свій час та нерви.

Santehnhik-Pechersk-Kiev
Найменування послуг Ціна (грн.)
Виклик сантехніка 400
Встановлення, заміна, ремонт змішувача від 200
Чищення сифона від 300
Ремонт бачка унітазу від 300
Встановлення, заміна унітазу від 600
Встановлення бойлера від 600
Прочищення стояка, душової кабіни від 1000
Прочищення каналізації від 400
Заміна стояків від 2000
Герметизація від 300
Усунення протікання від 200
Ремонт радіатора від 300
Нарізання різби від 200

Ціни на послуги сантехнік Печерськ, Київ, без урахування виклику майстра та без вартості матеріалів. Рівень вартості може змінюватись в залежності від складності робіт та термінового виклику сантехніка.

Сантехнік Печерськ

Багато мешканців Печерська, стикаються з проблемами у сфері сантехніки. Незважаючи на це, не всі з них негайно звертаються за допомогою до кваліфікованих фахівців. Можливо, деякі вірять, що проблема вирішиться сама собою з часом. Проте це підтверджується лише тим, що несправність поглиблюється з кожним днем.

Якщо вам не подобається такий варіант розв'язання проблеми, можливо, саме час звернутися за кваліфікованою допомогою до професіоналів. Це дозволить вам відремонтувати сантехніку надійно, і вона буде працювати без проблем ще довгі роки після візиту фахівця.

Можна знайти багато організацій, які надають послуги з ремонту сантехніки у центрі Києва на Печерську. Проте ми рекомендуємо звертатися до нашого сервісу "Домашній майстер".

.По-перше, у нас працюють найкращі фахівці, яких ми відбирали протягом тривалого часу.

По-друге, всі вони використовують лише найсучасніше обладнання та надійні інструменти, що гарантує нашим клієнтам високий рівень послуг.

Якщо вам потрібен якісний ремонт, сантехнік у Печерському районі, встановлення сантехніки чи розведення труб, саннтехнік Печерськ готов допомогти вам без вихідних та свят. Не втрачайте час і зв'яжіться з нами зараз, залишивши заявку по телефону або на нашому веб-сайті.

Клієнти, які звертаються до нашого сервісу "Домашній майстер", можуть очікувати професійної допомоги від досвідченого фахівця. Наші співробітники пропонують широкий спектр послуг, який можна поділити на кілька категорій:

 1. Водопровід: встановлення і ремонт мийки, ванни, сифону, сушарки, змішувача, душової кабіни, а також монтаж та обслуговування водопроводу.
 2. Опалення: заміна батарей, елементів трубопроводу, ремонт радіаторів.
 3. Каналізація: монтаж унітазу, пісуару, біде, прочищення від засмічень, заміна стояка, монтаж каналізаційної системи.

Крім того, наші спеціалісти можуть допомогти з встановленням та підключенням бойлерів, посудомийних машин та іншої побутової техніки, що потребує води.

Не гайте часу, якщо вам потрібен якісний ремонт на Печерську або обслуговування сантехніки, звертайтеся до нас прямо зараз:

 • частковий або капітальний ремонт стояків систем водопостачання (холодної та горячої води) на кухні та в ванній та заміна стояка каналізації у санузлі;
 • встановлення унитазу, інсталляціїї, заміна ванни, раковини, мийки, умивальника, підключення сифона та змішувача, герметизація;
 • заміна та монтаж лічильника, кульового крана, встановлення терморегуляторів, хомута, фітінгів, муфти, перехідники, коліна, хрестовини, редукції, заглушки, ревізії, а також зворотні клапани і т.д.;
 • ремонт та налагодження бачка унітазу, заміна клапану, шлангу бокового та підведення води;
 • заміна батарей опалення, встановлення радіаторів біметалевих та чавунних, ремонт та перепакування;
 • рушникосушки усунення протікання на стику або свіщ;
 • монтаж пральної, посудомийної, сушшильної машини, бойлера, замінити зливний та залівний шланг, ремонт та чищення водонагрівача;
 • прочищення каналізації, усунення засмічення в каналізаційних трубах;
 • ремонт труб, заміна та монтаж, розведення по квартирі, будинку;
 • Пошук витоків води в будинку або квартирі;
 • Прочищення засорів у приватному будинку, на підприємстві, магазині, кафе, котеджах і офісах, автомийка.

Наші сантехніки працюють зі всіма видами труб: мідні, сталеві, полібутиленові, чавунні, пластикові труби: полібутиленові, поліетиленові труби, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлориду (ПВХ), поліпропіленові; гнучка сантехнічна підводка.

Сантехник Печерск Киев, вызов сантехника на Печерске "Домашний мастер".

Популярні послуги сервісу:

Сантехнік Печерськ Сантехнік Арсенальна
Сантехнік Липки Сантехнік Центр Київа
Прокрутить вверх