Сантехнік метро Берестейська

У сучасному світі все менше людей вирішують власноруч виконувати сантехнічні роботи. Мешканці району Берестейська, що у Києві, віддають перевагу звертатися до професіональних сантехніків від сервісу "Домашній майстер", якщо у них виникла поломка сантехнічного обладнання, забивання або течія труб.

Спеціалісти компанії забезпечують швидке та якісне вирішення проблеми, надають професійні консультації та послуги з ремонту та обслуговування сантехніки. Довіряючи свої проблеми досвідченим фахівцям, мешканці можуть бути впевнені в надійності та ефективності виконаних робіт.

Santehnik-Berestejskaya-Kiev
Найменування послуг Ціна (грн.)
Виклик сантехніка 400
Встановлення, заміна, ремонт змішувача від 200
Чищення сифона від 300
Ремонт бачка унітазу від 300
Встановлення, заміна унітазу від 600
Встановлення бойлера від 600
Прочищення стояка, душової кабіни від 1000
Прочищення каналізації від 400
Заміна стояків від 2000
Герметизація від 300
Усунення протікання від 200
Ремонт радіатора від 300
Нарізання різби від 200

Ціни на послуги сантехніка Берестейська, без урахування виклику майстра та без вартості матеріалів. Рівень вартості може змінюватись в залежності від складності робіт та термінового виклику сантехніка.

Послуги сантехніка Берестейська від сервісу "Домашній Майстер"

Якщо ви стикаєтесь з проблемами у вашому сантехнічному обладнанні, такими як протікання труб, несправний змішувач або унітаз, не потрібно панікувати. Просто зателефонуйте до нашого сервісу "Домашній майстер" Берестейська, і ми надішлемо кваліфікованого майстра до вас.

Наші професіонали, сантехнік Святошинський район, забезпечують швидку допомогу, розуміючи важливість оперативної реакції в аварійних ситуаціях.

Завдяки багаторічному досвіду та використанню сучасного обладнання наші майстри здійснюють ремонт швидко і якісно, забезпечуючи вам спокій і комфорт. Не чекайте на сантехніка з ЖК - просто зателефонуйте нам і переконайтеся у високому рівні наших послуг.

Звертаючись до нас, ви отримаєте не тільки якісний ремонт, а й безкоштовну консультацію та діагностику систем водопостачання та каналізації. Наші сантехніки Берестейська пропонують оптимальні варіанти ремонту, а лише після вашої згоди розпочинають роботу.

Звертайтеся до нас, і ви отримаєте професійний виклик сантехніка за доступною ціною.

 • частковий або капітальний ремонт стояків систем водопостачання (холодної та горячої води) на кухні та в ванній та заміна стояка каналізації у санузлі;
 • встановлення унитазу, інсталляціїї, заміна ванни, раковини, мийки, умивальника, підключення сифона та змішувача, герметизація;
 • заміна та монтаж лічильника, кульового крана, встановлення терморегуляторів, хомута, фітінгів, муфти, перехідники, коліна, хрестовини, редукції, заглушки, ревізії, а також зворотні клапани і т.д.;
 • ремонт та налагодження бачка унітазу, заміна клапану, шлангу бокового та підведення води;
 • заміна батарей опалення, встановлення радіаторів біметалевих та чавунних, ремонт та перепакування;
 • рушникосушки усунення протікання на стику або свіщ;
 • монтаж пральної, посудомийної, сушшильної машини, бойлера, замінити зливний та залівний шланг, ремонт та чищення водонагрівача;
 • прочищення каналізації, усунення засмічення в каналізаційних трубах;
 • ремонт труб, заміна та монтаж, розведення по квартирі, будинку;
 • Пошук витоків води в будинку або квартирі;
 • Прочищення засорів у приватному будинку, на підприємстві, магазині, кафе, котеджах і офісах, автомийка.

Наші сантехніки працюють зі всіма видами труб: мідні, сталеві, полібутиленові, чавунні, пластикові труби: полібутиленові, поліетиленові труби, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлориду (ПВХ), поліпропіленові; гнучка сантехнічна підводка.

Фахівці проводять монтаж, з'єднання, ремонт мідних, сталевих, полібутиленових, Чавунних, Пластикових: Полібутиленових, Поліетиленових труб, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлоридових (ПВХ), Поліпропіленових; гнучку сантехнічну підводку.

Сантехнік Берестейська - це ідеальне рішення для всіх ваших проблем з сантехнікою. Не треба витрачати час на нудні та складні роботи - довірте їх професіоналу з сервісу "Домашній майстер" Звертайтесь до нас, і ваша сантехніка завжди буде в порядку!

Сантехник Берестейская Киев, вызов сантехника на Берестейскую сервис "Домашний мастер".

Популярні послуги сервісу:

Сантехнік Академмістечко Сантехнік Берестейська
Сантехнік Житомирська Сантехнік Борщагівка
Сантехнік Святошино Сантехнік Новобіличі
Прокрутить вверх