Сантехнік Додому Академмістечко

У сучасному світі все рідше жителі Академмістечка вирішують самостійно виконувати сантехнічні роботи. Замість цього, вони звертаються до професіоналів від сервісу "Домашній майстер", які вміло вирішують будь-які проблеми зі сантехнікою.

Чи то поломка обладнання, чи забиття чи течія труб - ці експерти готові вирушити на допомогу.

Майстри пропонують швидке та якісне вирішення проблеми, надійно захищаючи ваше життя від незручностей. Надійтеся на професіоналів, коли стикаєтеся з проблемами сантехніки, і сервіс "Домашній майстер" завжди буде поруч, готовий допомогти.

Santehnik-Akademgorodok-Kiev
Найменування послуг Ціна (грн.)
Виклик сантехніка 400
Встановлення, заміна, ремонт змішувача від 200
Чищення сифона від 300
Ремонт бачка унітазу від 300
Встановлення, заміна унітазу від 600
Встановлення бойлера від 600
Прочищення стояка, душової кабіни від 1000
Прочищення каналізації від 400
Заміна стояків від 2000
Герметизація від 300
Усунення протікання від 200
Ремонт радіатора від 300
Нарізання різби від 200

Ціни на послуги сантехніка Академмістечко, Києва, без урахування виклику майстра та без вартості матеріалів. Рівень вартості може змінюватись в залежності від складності робіт та термінового виклику сантехніка.

Послуги сантехніка Академмістечко від сервісу "Домашній Майстер"

Якщо ви стикаєтеся з протікаючими трубами, несправним змішувачем або течією унітазу, не потрібно панікувати. Просто зателефонуйте за номером телефону, і наш сервіс "Домашній майстер" Академмістечко пришле кваліфікованого фахівця. Наші спеціалісти, сантехнік Святошинський район,  нададуть оперативну допомогу, оскільки ми розуміємо, наскільки важливо швидко реагувати в аварійних ситуаціях.

Благодаря нашому досвіду та використанню сучасного обладнання, наш майстер вирішить проблему швидко і якісно, забезпечуючи вам спокій і комфорт. Не чекайте на сантехніка з ЖК - просто зателефонуйте нам і переконайтеся в якості наших послуг.

Звертаючись до нас, ви отримуєте не тільки якісний ремонт, а й безкоштовну консультацію та діагностику систем водопостачання та каналізації. Сантехнік з сервісу "Домашній Майстер" Академмістечко пропонує оптимальні варіанти ремонту, і розпочне роботу лише після вашої згоди.

Сантехнічні роботи Академмістечко

Професійні навички сантехників з сервісу "Домашній майстер" Академмістечко, дозволяє ефективно вирішувати будь-які завдання:

 • частковий або капітальний ремонт стояків систем водопостачання (холодної та горячої води) на кухні та в ванній та заміна стояка каналізації у санузлі;
 • встановлення унитазу, інсталляціїї, заміна ванни, раковини, мийки, умивальника, підключення сифона та змішувача, герметизація;
 • заміна та монтаж лічильника, кульового крана, встановлення терморегуляторів, хомута, фітінгів, муфти, перехідники, коліна, хрестовини, редукції, заглушки, ревізії, а також зворотні клапани і т.д.;
 • ремонт та налагодження бачка унітазу, заміна клапану, шлангу бокового та підведення води;
 • заміна батарей опалення, встановлення радіаторів біметалевих та чавунних, ремонт та перепакування;
 • рушникосушки усунення протікання на стику або свіщ;
 • монтаж пральної, посудомийної, сушшильної машини, бойлера, замінити зливний та залівний шланг, ремонт та чищення водонагрівача;
 • прочищення каналізації, усунення засмічення в каналізаційних трубах;
 • ремонт труб, заміна та монтаж, розведення по квартирі, будинку;
 • Пошук витоків води в будинку або квартирі;
 • Прочищення засорів у приватному будинку, на підприємстві, магазині, кафе, котеджах і офісах, автомийка.

Наші сантехніки працюють зі всіма видами труб: мідні, сталеві, полібутиленові, чавунні, пластикові труби: полібутиленові, поліетиленові труби, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлориду (ПВХ), поліпропіленові; гнучка сантехнічна підводка.

Сантехник Академгородок Киев, вызов сантехника на Академгородке сервис "Домашний мастер".

Популярні послуги сервіса:

Сантехнік Академмістечко Сантехнік Берестейська
Сантехнік Житомирська Сантехнік Борщагівка
Сантехнік Святошино Сантехнік Новобіличі
Прокрутить вверх