Виклик сантехніка на Нивках

 Помітили витікання води, яке необхідно негайно усунути на Нивках? Можливо, у вас забився злив у ванній кімнаті або виникла будь-яка інша проблема з системою водопостачання, водовідведення або опалення, яка потребує негайного вирішення? Чи ж плануєте ви просто заміну сантехніки? У всіх цих випадках вам необхідний професійний сантехнік на Нивках від сервісу "Домашній майстер"..

Надійно працюючі сантехнічні системи здаються для нас звичайними, але ми розуміємо їхню важливість лише у випадку, коли вони починають давати збої. Хоча можна спробувати вирішити проблему самостійно або звернутися до управляючої компанії, це не завжди гарантує успішний результат і може викликати стурбованість, чи все буде працювати належним чином, поки вас немає вдома.

Santehnik-Nivki-Kiev
Найменування послуг Ціна (грн.)
Виклик сантехніка 400
Встановлення, заміна, ремонт змішувача від 200
Чищення сифона від 300
Ремонт бачка унітазу від 300
Встановлення, заміна унітазу від 600
Встановлення бойлера від 600
Прочищення стояка, душової кабіни від 1000
Прочищення каналізації від 400
Заміна стояків від 2000
Герметизація від 300
Усунення протікання від 200
Ремонт радіатора від 300
Нарізання різби від 200

Ціни на послуги сантехніка на Нивках, без урахування виклику майстра та без вартості матеріалів. Рівень вартості може змінюватись в залежності від складності робіт та термінового виклику сантехніка.

Сантехнік сервісу "Домашній Майстер" на Нивках

Якщо ви бажаєте отримати гарантований результат, найкраще скористатися послугами досвідченого сантехніка на Нивках, зателефонувавши до сервісу "Домашній майстер".

Наш сервіс працює на всій території Києва. Для швидкого вирішення заявок ми утворили окрему команду, що обслуговує мешканців Нивок. Це гарантує, що ви отримаєте оперативну сантехнічну допомогу від кваліфікованих майстрів, навіть у випадку екстреного виклику. Наші сантехніки зможуть допомогти, якщо вам потрібно:

 • частковий або капітальний ремонт стояків систем водопостачання (холодної та горячої води) на кухні та в ванній та заміна стояка каналізації у санузлі;
 • встановлення унитазу, інсталляціїї, заміна ванни, раковини, мийки, умивальника, підключення сифона та змішувача, герметизація;
 • заміна та монтаж лічильника, кульового крана, встановлення терморегуляторів, хомута, фітінгів, муфти, перехідники, коліна, хрестовини, редукції, заглушки, ревізії, а також зворотні клапани і т.д.;
 • ремонт та налагодження бачка унітазу, заміна клапану, шлангу бокового та підведення води;
 • заміна батарей опалення, встановлення радіаторів біметалевих та чавунних, ремонт та перепакування;
 • рушникосушки усунення протікання на стику або свіщ;
 • монтаж пральної, посудомийної, сушшильної машини, бойлера, замінити зливний та залівний шланг, ремонт та чищення водонагрівача;
 • прочищення каналізації, усунення засмічення в каналізаційних трубах;
 • ремонт труб, заміна та монтаж, розведення по квартирі, будинку;
 • Пошук витоків води в будинку або квартирі;
 • Прочищення засорів у приватному будинку, на підприємстві, магазині, кафе, котеджах і офісах, автомийка.

Наші сантехніки працюють зі всіма видами труб: мідні, сталеві, полібутиленові, чавунні, пластикові труби: полібутиленові, поліетиленові труби, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлориду (ПВХ), поліпропіленові; гнучка сантехнічна підводка.

Фахівці проводять монтаж, з'єднання, ремонт мідних, сталевих, полібутиленових, Чавунних, Пластикових: Полібутиленових, Поліетиленових труб, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлоридових (ПВХ), Поліпропіленових; гнучку сантехнічну підводку.

Сантехнік вже сьогодні зможе зробити:

 • установка та заміна сантехніки;
 • ремонт та заміна стояків, труб;
 • ремонт та заміна змішувачів;
 • заміна унітазів;
 • монтаж умивальників, раковин, моек;
 • прочищення каналізації в Києві.

Сантехнік на Нивках - це ідеальне рішення для всіх ваших проблем з сантехнікою. Не треба витрачати час на нудні та складні роботи - довірте їх професіоналу. Наші кваліфіковані майстри з сервісу "Домашній майстер" готові взяти на себе всі обов'язки з ремонту, установки або заміни сантехнічного обладнання. Вони мають багаторічний досвід у цій сфері і можуть впоратися з будь-якою проблемою.

Замовляючи послуги сантехніка на Нивках, ви можете бути впевнені, що роботу виконають якісно та швидко. Наші фахівці працюють із застосуванням сучасних методів та інструментів, що гарантує надійний результат.

Крім того, ми розуміємо цінність вашого часу та зручності, тому пропонуємо гнучкий графік роботи, щоб підлаштуватися під ваші потреби. Не витрачайте час на нудні справи - дозвольте нашим майстрам, сантехнік у Шевченківському районі зробити все за вас. Після завершення робіт вам залишиться лише прийняти результат і насолодитися якісним сервісом. Звертайтесь до нас, і ваша сантехніка завжди буде в порядку!

Наш сантехсервіс пропонує сантехнічні роботи будь-якої складності, з якими впораються професійні сантехніки. Замовити сантехнічні роботи в квартирі, приватному будинку або офісі на Нивках можна 7 днів на тиждень з 8 до 21 години.

Для вашої зручності передбачено закупка комплектуючих за додаткову плату, про що можна домовитися з сантехніком.

Сантехник Нивки, услуги сантехника на Нивках в Киеве.

Популярні послуги сервісу:

Сантехнік Шевченківський район Сантехнік Золоті Ворота
Сантехнік Дорогожичі Сантехнік Лук'янівка
Сантехнік Сирець Сантехнік Нивки
Прокрутить вверх