Виклик сантехніка Васильківська

Несподівані сантехнічні неполадки можуть настати в невідповідний момент, особливо якщо система служить з моменту будівництва будинку.

Наразі мешканці району Васильківська можуть спокійно ставитися до таких ситуацій, адже у них під рукою надійний сантехнік із сервісу "Домашній майстер". Завдяки його допомозі, ремонт сантехніки стає простим та ефективним, дозволяючи зберегти комфорт та спокій у будинку.

Santehnik-Vasilkovskaya-Kiev
Найменування послуг Ціна (грн.)
Виклик сантехніка 400
Встановлення, заміна, ремонт змішувача від 200
Чищення сифона від 300
Ремонт бачка унітазу від 300
Встановлення, заміна унітазу від 600
Встановлення бойлера від 600
Прочищення стояка, душової кабіни від 1000
Прочищення каналізації від 400
Заміна стояків від 2000
Герметизація від 300
Усунення протікання від 200
Ремонт радіатора від 300
Нарізання різби від 200

Ціни на послуги сантехніка Васильківська, без урахування виклику майстра та без вартості матеріалів. Рівень вартості може змінюватись в залежності від складності робіт та термінового виклику сантехніка.

Послуги сантехніка Васильківська від сервісу "Домашній Майстер"

У випадку проблем з протікаючими трубами, несправним змішувачем або унітазом, паніка не варта - достатньо зателефонувати до нашого сервісу, сантехнік у Голосіївському районі  "Домашній майстер" на Васильківській, і ми надішлемо до вас кваліфікованого майстра. Наші фахівці розуміють важливість оперативної реакції в критичних ситуаціях і забезпечать вам невідкладну допомогу.

Завдяки великому досвіду та сучасному обладнанню наші майстри проведуть ремонт швидко і якісно, забезпечивши ваш спокій і комфорт. Не відкладайте звернення до фахівців - зателефонуйте нам, і переконайтеся в якості наших послуг.

При зверненні до нас ви отримаєте не лише якісний ремонт, а й безкоштовну консультацію та діагностику систем водопостачання та каналізації. Сантехнік Васильківська "Домашній Майстер" запропонують вам оптимальні варіанти відновлення, приступаючи до роботи лише після вашої згоди.

Звертайтеся до нас, і ви отримаєте професійний виклик сантехніка за доступною ціною:

 • частковий або капітальний ремонт стояків систем водопостачання (холодної та горячої води) на кухні та в ванній та заміна стояка каналізації у санузлі;
 • встановлення унитазу, інсталляціїї, заміна ванни, раковини, мийки, умивальника, підключення сифона та змішувача, герметизація;
 • заміна та монтаж лічильника, кульового крана, встановлення терморегуляторів, хомута, фітінгів, муфти, перехідники, коліна, хрестовини, редукції, заглушки, ревізії, а також зворотні клапани і т.д.;
 • ремонт та налагодження бачка унітазу, заміна клапану, шлангу бокового та підведення води;
 • заміна батарей опалення, встановлення радіаторів біметалевих та чавунних, ремонт та перепакування;
 • рушникосушки усунення протікання на стику або свіщ;
 • монтаж пральної, посудомийної, сушшильної машини, бойлера, замінити зливний та залівний шланг, ремонт та чищення водонагрівача;
 • прочищення каналізації, усунення засмічення в каналізаційних трубах;
 • ремонт труб, заміна та монтаж, розведення по квартирі, будинку;
 • Пошук витоків води в будинку або квартирі;
 • Прочищення засорів у приватному будинку, на підприємстві, магазині, кафе, котеджах і офісах, автомийка.

Наші сантехніки працюють зі всіма видами труб: мідні, сталеві, полібутиленові, чавунні, пластикові труби: полібутиленові, поліетиленові труби, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлориду (ПВХ), поліпропіленові; гнучка сантехнічна підводка.

Фахівці проводять монтаж, з'єднання, ремонт мідних, сталевих, полібутиленових, Чавунних, Пластикових: Полібутиленових, Поліетиленових труб, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлоридових (ПВХ), Поліпропіленових; гнучку сантехнічну підводку.

Сантехнік Васильківська - це ідеальне рішення для всіх ваших проблем з сантехнікою. Не треба витрачати час на нудні та складні роботи - довірте їх професіоналу з сервісу "Домашній майстер" Звертайтесь до нас, і ваша сантехніка завжди буде в порядку!

Сантехник Васильковская, Вызвать сантехника на Василльковской,  Домашний мастер.

Популярні послуги сервіса:

Сантехнік Голосіївський район Сантехнік Теремки
Сантехнік Видубичі Сантехнік Демеевка
Сантехнік Голосієво Сантехнік Васильківська
Прокрутить вверх