Викликати сантехніка на Богатирській Київ

Несправна сантехніка може викликати значні незручності для всіх жителів квартир або будинків, де виникли подібні проблеми.

Мешканці Богатирської, а також жителі інших районів Києва стараються якнайшвидше виправити ці неполадки.

Дехто вирішує ремонтувати сантехніку самостійно, що часто має негативні наслідки. Інші ж діють розумно, звертаючись за допомогою до кваліфікованих сантехніків, які завдяки своєму досвіду та професійному інструменту швидко та надійно вирішують проблеми, що дозволяє відновити несправну сантехніку.

Santehnik-Bogatirskaya-Kiev
Найменування послуг Ціна (грн.)
Виклик сантехніка 400
Встановлення, заміна, ремонт змішувача від 200
Чищення сифона від 300
Ремонт бачка унітазу від 300
Встановлення, заміна унітазу від 600
Встановлення бойлера від 600
Прочищення стояка, душової кабіни від 1000
Прочищення каналізації від 400
Заміна стояків від 2000
Герметизація від 300
Усунення протікання від 200
Ремонт радіатора від 300
Нарізання різби від 200

Ціни на послуги сантехніка на Богатирської Київ, без урахування виклику майстра та без вартості матеріалів. Рівень вартості може змінюватись в залежності від складності робіт та термінового виклику сантехніка.

Сантехнік на Богатирській

Сервісі "Домашній майстер", це місце, де фахівці завжди готові допомогти своїм клієнтам з Богатирській.

Наш сантехнік на Богатирській з задоволенням відремонтують вашу несправну сантехніку, якщо ви залишите заявку на виклик до вашого дому. Для цього вам потрібно зателефонувати до нашого контактного центру, розповісти про свою проблему і назвати свою адресу.

Після цього вам залишиться лише зачекати нашого співробітника, який негайно прибуде та надійно вирішить всі проблеми, що перешкоджають роботі сантехніки у вашому будинку.

Якщо вам потрібен якісний ремонт, установка сантехніки або розведення труб, наші майстри готові допомогти. Ми обслуговуємо місто Київ та Богатирську протягом багатьох років.

Послуги сантехніка Богатирська

Досвідчені сантехніки встановлюють, ремонтують, обслуговують сантехніку та сантехнічні прилади різного рівня складності, виконуючи повний спектр робіт по вул Богатирська:

 • частковий або капітальний ремонт стояків систем водопостачання (холодної та горячої води) на кухні та в ванній та заміна стояка каналізації у санузлі;
 • встановлення унитазу, інсталляціїї, заміна ванни, раковини, мийки, умивальника, підключення сифона та змішувача, герметизація;
 • заміна та монтаж лічильника, кульового крана, встановлення терморегуляторів, хомута, фітінгів, муфти, перехідники, коліна, хрестовини, редукції, заглушки, ревізії, а також зворотні клапани і т.д.;
 • ремонт та налагодження бачка унітазу, заміна клапану, шлангу бокового та підведення води;
 • заміна батарей опалення, встановлення радіаторів біметалевих та чавунних, ремонт та перепакування;
 • рушникосушки усунення протікання на стику або свіщ;
 • монтаж пральної, посудомийної, сушшильної машини, бойлера, замінити зливний та залівний шланг, ремонт та чищення водонагрівача;
 • прочищення каналізації, усунення засмічення в каналізаційних трубах;
 • ремонт труб, заміна та монтаж, розведення по квартирі, будинку;
 • Пошук витоків води в будинку або квартирі;
 • Прочищення засорів у приватному будинку, на підприємстві, магазині, кафе, котеджах і офісах, автомийка.

Наші сантехніки працюють зі всіма видами труб: мідні, сталеві, полібутиленові, чавунні, пластикові труби: полібутиленові, поліетиленові труби, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлориду (ПВХ), поліпропіленові; гнучка сантехнічна підводка.

Фахівці проводять монтаж, з'єднання, ремонт мідних, сталевих, полібутиленових, Чавунних, Пластикових: Полібутиленових, Поліетиленових труб, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлоридових (ПВХ), Поліпропіленових; гнучку сантехнічну підводку.

Для виклику сантехніка, по вул. Богатирська, не потрібно робити складних дій. Просто скористайтеся номерами телефонів, які зазначені на нашому веб-сайті. Якщо у вас є питання щодо ремонту або установки сантехніки, не соромтеся їх задавати. Сантехнік Оболонський район, ми готові надати вам консультацію з цих питань. Визначте, які саме роботи потрібно виконати та коли це вам підходить. Ваш запит буде оперативно оброблений, і наш спеціаліст негайно розпочне виконання робіт.

Замовте обслуговування в нашому сервісі "Домашній майстер" на Богатирській, та забудьте про будь-які проблеми з технікою та побутом. Наші послуги - це надійний шлях до вирішення всіх технічних питань, які вам потрібно вирішити. Ми цінуємо вашу довіру і гарантуємо високу якість виконаних робіт!

Сантехник Богатырская, Киев, Вызов сантехника на Богатырскую Домашний мастер.

Популярні послуги сервісу:

 

Сантехнік Оболонь Сантехнік Оболонський район
Сантехнік Минський масив Сантехнік Героїв Дніпра
Сантехнік Богатирська Сантехнік Автозаводська
Прокрутить вверх