Послуги сантехніка Арсенальна

Багато мешканців у районі станції метро Арсенальна високо оцінюють послуги "Домашнього майстра" за їх надійність та професіоналізм у вирішенні проблем з водопроводом, каналізацією та опаленням.

Фахівці цього сервісу є досвідченими і гарантують високу якість та вчасне виконання робіт. Ми закликаємо нових клієнтів скористатися нашими послугами та переконатися в їх високому стандарті. Не ризикуйте самостійно вирішувати проблеми - довіртеся професіоналам та зекономте свій час і нерви.

Santehnhik-Arsenalnaya-Kiev
Найменування послуг Ціна (грн.)
Виклик сантехніка 400
Встановлення, заміна, ремонт змішувача від 200
Чищення сифона від 300
Ремонт бачка унітазу від 300
Встановлення, заміна унітазу від 600
Встановлення бойлера від 600
Прочищення стояка, душової кабіни від 1000
Прочищення каналізації від 400
Заміна стояків від 2000
Герметизація від 300
Усунення протікання від 200
Ремонт радіатора від 300
Нарізання різби від 200

Ціни на послуги сантехнік Арсенальна, Київ, без урахування виклику майстра та без вартості матеріалів. Рівень вартості може змінюватись в залежності від складності робіт та термінового виклику сантехніка.

Послуги сантехніка на Арсенальній

Багато мешканців станції метро Арсенальна стикаються з серйозними проблемами у сантехніці. Не всі вони негайно викликають фахівця, можливо, сподіваючись, що проблема вирішиться сама собою. Проте це мізерно, і стан справ лише погіршується. Якщо ви шукаєте надійне вирішення, то час звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців, сантехнік у Печерському районі. Це гарантує надійний ремонт, що прослужить довгі роки.

Ви можете знайти таких фахівців у багатьох організаціях навколо станції метро Арсенальна. Однак, ми рекомендуємо звертатися до нашої компанії, оскільки ми маємо великий досвід та найкращих фахівців. Звертайтеся за якісним ремонтом або обслуговуванням сантехніки зараз - ми працюємо цілодобово, без вихідних.

Клієнти, які звертаються до нашого сервісу "Домашній майстер", можуть очікувати професійної допомоги від досвідченого фахівця. Наші співробітники пропонують послуги сантехніка на Арсенальній, які можна поділити на кілька категорій:

 1. Водопровід: встановлення і ремонт мийки, ванни, сифону, сушарки, змішувача, душової кабіни, а також монтаж та обслуговування водопроводу.
 2. Опалення: заміна батарей, елементів трубопроводу, ремонт радіаторів.
 3. Каналізація: монтаж унітазу, пісуару, біде, прочищення від засмічень, заміна стояка, монтаж каналізаційної системи.

Крім того, сантехнік Арсенальна, може допомогти з встановленням та підключенням бойлерів, посудомийних машин та іншої побутової техніки, що потребує води.

Ми готові надати професійні послуги будь-якої складності, навіть у найважчих ситуаціях. Зателефонуйте нам, і ми оперативно прибудемо до вас для виконання робіт.

Не гайте часу, якщо вам потрібен якісний ремонт або обслуговування сантехніки, звертайтеся до нас прямо зараз:

 • частковий або капітальний ремонт стояків систем водопостачання (холодної та горячої води) на кухні та в ванній та заміна стояка каналізації у санузлі;
 • встановлення унитазу, інсталляціїї, заміна ванни, раковини, мийки, умивальника, підключення сифона та змішувача, герметизація;
 • заміна та монтаж лічильника, кульового крана, встановлення терморегуляторів, хомута, фітінгів, муфти, перехідники, коліна, хрестовини, редукції, заглушки, ревізії, а також зворотні клапани і т.д.;
 • ремонт та налагодження бачка унітазу, заміна клапану, шлангу бокового та підведення води;
 • заміна батарей опалення, встановлення радіаторів біметалевих та чавунних, ремонт та перепакування;
 • рушникосушки усунення протікання на стику або свіщ;
 • монтаж пральної, посудомийної, сушшильної машини, бойлера, замінити зливний та залівний шланг, ремонт та чищення водонагрівача;
 • прочищення каналізації, усунення засмічення в каналізаційних трубах;
 • ремонт труб, заміна та монтаж, розведення по квартирі, будинку;
 • Пошук витоків води в будинку або квартирі;
 • Прочищення засорів у приватному будинку, на підприємстві, магазині, кафе, котеджах і офісах, автомийка.

Наші сантехніки працюють зі всіма видами труб: мідні, сталеві, полібутиленові, чавунні, пластикові труби: полібутиленові, поліетиленові труби, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлориду (ПВХ), поліпропіленові; гнучка сантехнічна підводка.

Сантехник Арсенальная Киев, вызов сантехника на Арсенальной "Домашний мастер".

Популярні послуги сервісу:

Сантехнік Печерськ Сантехнік Арсенальна
Сантехнік Липки Сантехнік Центр Київа
Прокрутить вверх