Виклик сантехніка Сирець

Якщо ви маєте на меті забезпечити собі гарантований результат, найкращим варіантом буде скористатися послугами досвідченого сантехніка на Нивках, зв'язавшись з сервісом "Домашній майстер".

Наш сервіс діє на всій території міста Києва. Для оперативного реагування на заявки ми створили відокремлену команду, призначену для обслуговування мешканців Сирця. Це гарантує, що ви отримаєте швидку та ефективну сантехнічну допомогу від кваліфікованих фахівців, навіть у разі надзвичайного виклику.

Santehnik-Sirec-Kiev
Найменування послуг Ціна (грн.)
Виклик сантехніка 400
Встановлення, заміна, ремонт змішувача від 200
Чищення сифона від 300
Ремонт бачка унітазу від 300
Встановлення, заміна унітазу від 600
Встановлення бойлера від 600
Прочищення стояка, душової кабіни від 1000
Прочищення каналізації від 400
Заміна стояків від 2000
Герметизація від 300
Усунення протікання від 200
Ремонт радіатора від 300
Нарізання різби від 200

Ціни на послуги сантехніка Сирець, без урахування виклику майстра та без вартості матеріалів. Рівень вартості може змінюватись в залежності від складності робіт та термінового виклику сантехніка.

Сантехнік Сирець від сервісу "Домашній Майстер"

Жителі, які проживають у старовинному районі Сирець у Києві, періодично зтикаються з неполадками у роботі сантехнічних систем, та негайно звертаються за кваліфікованою допомогою до сервісу "Домашній майстер". Щоб вирішити ці проблеми, вони запрошують до свого будинку сантехніка, який проводить ремонт водопроводу, каналізації, унітазу та іншої сантехніки, а саме:

 • частковий або капітальний ремонт стояків систем водопостачання (холодної та горячої води) на кухні та в ванній та заміна стояка каналізації у санузлі;
 • встановлення унитазу, інсталляціїї, заміна ванни, раковини, мийки, умивальника, підключення сифона та змішувача, герметизація;
 • заміна та монтаж лічильника, кульового крана, встановлення терморегуляторів, хомута, фітінгів, муфти, перехідники, коліна, хрестовини, редукції, заглушки, ревізії, а також зворотні клапани і т.д.;
 • ремонт та налагодження бачка унітазу, заміна клапану, шлангу бокового та підведення води;
 • заміна батарей опалення, встановлення радіаторів біметалевих та чавунних, ремонт та перепакування;
 • рушникосушки усунення протікання на стику або свіщ;
 • монтаж пральної, посудомийної, сушшильної машини, бойлера, замінити зливний та залівний шланг, ремонт та чищення водонагрівача;
 • прочищення каналізації, усунення засмічення в каналізаційних трубах;
 • ремонт труб, заміна та монтаж, розведення по квартирі, будинку;
 • Пошук витоків води в будинку або квартирі;
 • Прочищення засорів у приватному будинку, на підприємстві, магазині, кафе, котеджах і офісах, автомийка.

Наші сантехніки працюють зі всіма видами труб: мідні, сталеві, полібутиленові, чавунні, пластикові труби: полібутиленові, поліетиленові труби, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлориду (ПВХ), поліпропіленові; гнучка сантехнічна підводка.

Фахівці проводять монтаж, з'єднання, ремонт мідних, сталевих, полібутиленових, Чавунних, Пластикових: Полібутиленових, Поліетиленових труб, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлоридових (ПВХ), Поліпропіленових; гнучку сантехнічну підводку.

Крім того, вже сьогодні ви можете замовити:

 • установка та заміна сантехніки;
 • ремонт та заміна стояків, труб;
 • ремонт та заміна змішувачів;
 • заміна унітазів;
 • монтаж умивальників, раковин, моек;
 • прочищення каналізації в Києві.

Замовлення кваліфікованого сантехніка на Сирці не буде складати особливих труднощів. Тут діє багато фахівців цієї галузі. Деякі з них працюють самостійно, інші є працівниками компаній. Усі вони готові допомогти вам у вирішенні проблем. Проте, якщо ви прагнете отримати якісну послугу та забезпечити безпроблемне функціонування вашої сантехніки ще на довгі роки, то варто звернутися саме до нашого сервісу, сантехнік у Шевченківському районі . Ми виконаємо ремонт швидко й надійно, а після завершення робіт видамо вам гарантійний талон, який гарантує вам, що ваша сантехніка працюватиме бездоганно. Якщо знову виникнуть проблеми, ми безкоштовно їх усунемо.

Якщо вам потрібен якісний ремонт, встановлення сантехніки чи розведення труб, наші майстри готові допомогти – ми обслуговуємо місто Київ та Сирець вже багато років, 24/7, без вихідних. Заявку можна залишити зараз, зателефонувавши або заповнивши форму на нашому веб-сайті.

Сантехнік на Сирці - це ваше вирішення всіх проблем з сантехнікою. Не витрачайте свій час на нудні та складні роботи, довірте їх професіоналу. Наші кваліфіковані майстри сервісу "Домашній майстер" з радістю візьмуть на себе всі обов'язки з ремонту, установки або заміни сантехнічного обладнання.

Сантехник Сырец, услуги сантехника на Сырце в Киеве.

Популярні послуги сервісу:

Сантехнік Шевченківський район Сантехнік Золоті Ворота
Сантехнік Дорогожичі Сантехнік Лук'янівка
Сантехнік Сирець Сантехнік Нивки
Прокрутить вверх