Послуги сантехніка Київ, Золоті Ворота

Належне функціонування сантехнічних систем у домі є надзвичайно важливим аспектом комфортного життя. Звичайно, коли щось вийде з ладу, намагаємося вирішити це самостійно. Проте, часи, коли керівник сім'ї брався за ремонт чи заміну сантехніки, минули. Сьогодні ці завдання доручаються професіоналам.

У районі Золоті Ворота в Києві звертайтеся до сервісу "Домашній майстер". Наші кваліфіковані сантехніки з радістю візьмуть на себе всі роботи з ремонту, установки або заміни сантехнічного обладнання у вашому будинку.

Santehnik-Zoloye-vorota-Kiev
Найменування послуг Ціна (грн.)
Виклик сантехніка 400
Встановлення, заміна, ремонт змішувача від 200
Чищення сифона від 300
Ремонт бачка унітазу від 300
Встановлення, заміна унітазу від 600
Встановлення бойлера від 600
Прочищення стояка, душової кабіни від 1000
Прочищення каналізації від 400
Заміна стояків від 2000
Герметизація від 300
Усунення протікання від 200
Ремонт радіатора від 300
Нарізання різби від 200

Ціни на послуги сантехніка Золоті Ворота, без урахування виклику майстра та без вартості матеріалів. Рівень вартості може змінюватись в залежності від складності робіт та термінового виклику сантехніка.

Сантехнік Золоті ворота від сервісу "Домашній Майстер"

Протягом тривалого часу мешканці Золотих ворот звертаються до наших майстрів, якщо потрібно:

 • частковий або капітальний ремонт стояків систем водопостачання (холодної та горячої води) на кухні та в ванній та заміна стояка каналізації у санузлі;
 • встановлення унитазу, інсталляціїї, заміна ванни, раковини, мийки, умивальника, підключення сифона та змішувача, герметизація;
 • заміна та монтаж лічильника, кульового крана, встановлення терморегуляторів, хомута, фітінгів, муфти, перехідники, коліна, хрестовини, редукції, заглушки, ревізії, а також зворотні клапани і т.д.;
 • ремонт та налагодження бачка унітазу, заміна клапану, шлангу бокового та підведення води;
 • заміна батарей опалення, встановлення радіаторів біметалевих та чавунних, ремонт та перепакування;
 • рушникосушки усунення протікання на стику або свіщ;
 • монтаж пральної, посудомийної, сушшильної машини, бойлера, замінити зливний та залівний шланг, ремонт та чищення водонагрівача;
 • прочищення каналізації, усунення засмічення в каналізаційних трубах;
 • ремонт труб, заміна та монтаж, розведення по квартирі, будинку;
 • Пошук витоків води в будинку або квартирі;
 • Прочищення засорів у приватному будинку, на підприємстві, магазині, кафе, котеджах і офісах, автомийка.

Наші сантехніки працюють зі всіма видами труб: мідні, сталеві, полібутиленові, чавунні, пластикові труби: полібутиленові, поліетиленові труби, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлориду (ПВХ), поліпропіленові; гнучка сантехнічна підводка.

Фахівці проводять монтаж, з'єднання, ремонт мідних, сталевих, полібутиленових, Чавунних, Пластикових: Полібутиленових, Поліетиленових труб, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлоридових (ПВХ), Поліпропіленових; гнучку сантехнічну підводку.

Ще робимо:

 • установка та заміна сантехніки;
 • ремонт та заміна стояків, труб;
 • ремонт та заміна змішувачів;
 • заміна унітазів;
 • монтаж умивальників, раковин, моек;
 • прочищення каналізації в Києві.

Сантехнік Золоті Ворота - це ваше вирішення всіх проблем з сантехнікою. Не витрачайте свій час на нудні та складні роботи, довірте їх професіоналу. Наші кваліфіковані майстри сервісу "Домашній майстер" з радістю візьмуть на себе всі обов'язки з ремонту, установки або заміни сантехнічного обладнання. Вони мають багаторічний досвід у цій сфері і здатні впоратися з будь-якою проблемою.

Ми розуміємо, наскільки важливий для вас ваш час і комфорт. Тому пропонуємо гнучкий графік роботи, щоб підлаштуватися під ваші потреби. Не витрачайте свій час на нудні справи – дозвольте нашим майстрам зробити все за вас.

Замовте послуги сантехніка Золоті Ворота від "Домашнього майстра", сантехнік у Шевченківському районі прямо зараз та переконайтеся в якісному та надійному обслуговуванні, яке ми надаємо. Віддайте сантехнічні проблеми у надійні руки професіоналів і насолоджуйтеся безперебійним функціонуванням вашого дому.

Сантехник Золотые Ворота, услуги сантехника на Золотых Воротах в Киеве.

Популярні послуги нашого сервісу:

Заміна стояків води;

Пайка труб;

Ремонт труб;

Прочищення засмічення у ванній

Сантехнік Шевченківський район Сантехнік Золоті Ворота
Сантехнік Дорогожичі Сантехнік Лук'янівка
Сантехнік Сирець Сантехнік Нивки
Прокрутить вверх