Послуги сантехніка Дорогожичі

Жителі Дорогожичів можуть отримати професійні послуги сантехніка від сервісу "Домашній майстер", щоб вирішити будь-які проблеми з водопровідом та каналізацією.

Наші досвідчені фахівці гарантують оперативне та ефективне вирішення неполадок, забезпечуючи надійність системи за доступні ціни.

Santehnik-Dorogozhichi-Kiev
Найменування послуг Ціна (грн.)
Виклик сантехніка 400
Встановлення, заміна, ремонт змішувача від 200
Чищення сифона від 300
Ремонт бачка унітазу від 300
Встановлення, заміна унітазу від 600
Встановлення бойлера від 600
Прочищення стояка, душової кабіни від 1000
Прочищення каналізації від 400
Заміна стояків від 2000
Герметизація від 300
Усунення протікання від 200
Ремонт радіатора від 300
Нарізання різби від 200

Ціни на послуги сантехніка Дорогожичі у Києві, без урахування виклику майстра та без вартості матеріалів. Рівень вартості може змінюватись в залежності від складності робіт та термінового виклику сантехніка.

Виклик сантехніка Дорогожичі

Мешканці району Дорогожичі можуть насолоджуватися послугами професійного сантехніка, який готовий вирішити будь-які проблеми з водопровідною системою, каналізацією та сантехнічним обладнанням. Незалежно від того, чи стикаєтесь ви зі змінним тиском води, витоком або засміченням труб, наші кваліфіковані фахівці допоможуть вам вирішити ці проблеми оперативно та ефективно.

Спеціалісти від сервісу "Домашній майстер" мають багаторічний досвід у сфері сантехніки і знають, як вирішити будь-яку неполадку. Вони вміло впораються з ремонтом, заміною або установкою нового обладнання, забезпечуючи надійність і тривалу роботу системи.

Наші майстри працюють з урахуванням індивідуальних потреб кожного клієнта і завжди надають якісні консультації щодо вибору оптимального рішення. Ми гарантуємо швидку реакцію на звернення, якісне виконання робіт та доступні ціни.

Не відкладайте ремонт сантехніки на потім. Зверніться до нашого сервісу в Дорогожичах, і ми з радістю вам допоможемо забезпечити комфорт та безпеку вашого будинку.

Рівень кваліфікації нашого сервісу "Домашній майстер" сантехнік Дорогожичі дозволяє ефективно вирішувати будь-які завдання:

 • частковий або капітальний ремонт стояків систем водопостачання (холодної та горячої води) на кухні та в ванній та заміна стояка каналізації у санузлі;
 • встановлення унитазу, інсталляціїї, заміна ванни, раковини, мийки, умивальника, підключення сифона та змішувача, герметизація;
 • заміна та монтаж лічильника, кульового крана, встановлення терморегуляторів, хомута, фітінгів, муфти, перехідники, коліна, хрестовини, редукції, заглушки, ревізії, а також зворотні клапани і т.д.;
 • ремонт та налагодження бачка унітазу, заміна клапану, шлангу бокового та підведення води;
 • заміна батарей опалення, встановлення радіаторів біметалевих та чавунних, ремонт та перепакування;
 • рушникосушки усунення протікання на стику або свіщ;
 • монтаж пральної, посудомийної, сушшильної машини, бойлера, замінити зливний та залівний шланг, ремонт та чищення водонагрівача;
 • прочищення каналізації, усунення засмічення в каналізаційних трубах;
 • ремонт труб, заміна та монтаж, розведення по квартирі, будинку;
 • Пошук витоків води в будинку або квартирі;
 • Прочищення засорів у приватному будинку, на підприємстві, магазині, кафе, котеджах і офісах, автомийка.

Наші сантехніки працюють зі всіма видами труб: мідні, сталеві, полібутиленові, чавунні, пластикові труби: полібутиленові, поліетиленові труби, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлориду (ПВХ), поліпропіленові; гнучка сантехнічна підводка.

Сантехнік у Шевченківському районі проводить монтаж, з'єднання, ремонт мідних, сталевих, полібутиленових, Чавунних, Пластикових: Полібутиленових, Поліетиленових труб, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлоридових (ПВХ), Поліпропіленових; гнучку сантехнічну підводку.

Сантехник Дорогожичи Киев, вызов сантехника на Дорогожичах, Домашний мастер.

Популярні послуги сервісу:

Сантехнік Шевченківський район Сантехнік Золоті Ворота
Сантехнік Дорогожичі Сантехнік Лук'янівка
Сантехнік Сирець Сантехнік Нивки
Прокрутить вверх