Виклик сантехніка на Солом'янці, Кіїв

Солом'янка у Києві вважається одним з найбільш населених районів у столиці, що призводить до постійного попиту на послуги сантехніків. Будь-яке сантехнічне обладнання, навіть якісне, з часом може втратити свою ефективність через знос різних деталей та вузлів.

Тому кваліфіковані фахівці завжди є в ціні. Якщо ви проживаєте на Солом'янці, і зіткнулися з проблемою у справі з сантехнікою, сервіс "Домашній майстер" з радістю вам надасть допомогу.

Santehnik-Solomenka
Найменування послуг Ціна (грн.)
Виклик сантехніка 400
Встановлення, заміна, ремонт змішувача від 200
Чищення сифона від 300
Ремонт бачка унітазу від 300
Встановлення, заміна унітазу від 600
Встановлення бойлера від 600
Прочищення стояка, душової кабіни від 1000
Прочищення каналізації від 400
Заміна стояків від 2000
Герметизація від 300
Усунення протікання від 200
Ремонт радіатора від 300
Нарізання різби від 200

Ціни на послуги сантехніка Солом’янка Киів, без урахування виклику майстра та без вартості матеріалів. Рівень вартості може змінюватись в залежності від складності робіт та термінового виклику сантехніка.

Виклик сантехніка на Солом’янці - Професійна допомога на вашому районі

В кожному житловому приміщенні сантехнічні системи є невід'ємною частиною повсякденного життя. Навіть якісне обладнання з часом може потребувати обслуговування чи заміни. У таких ситуаціях розумно звернутися за допомогою до професіоналів. На Солом’янці ви можете покластися на сервіс "Домашній майстер", щоб отримати надійну та якісну допомогу у вирішенні будь-яких сантехнічних проблем.

Як викликати сантехніка на Солом’янці у Сервісі "Домашній майстер"

Виклик сантехніка Солом’янка - це простий та швидкий процес:

Звертання за Допомогою: Ви можете зателефонувати або залишити заявку на нашому веб-сайті. Консультація та Прийом Заявки: Наші оператори нададуть вам консультацію та приймуть вашу заявку на виклик сантехніка. Виїзд на Об'єкт: Наші фахівці прибудуть на місце в обумовлений час та проведуть огляд сантехнічної системи. Ремонт та Обслуговування: Після виявлення проблеми наш сантехнік проведе необхідні ремонтні роботи або обслуговування.

Чому Варто Обирати Сервіс "Домашній майстер" сантехнік Солом’янка

Професіоналізм і Досвід: Наші фахівці мають багаторічний досвід у сфері сантехніки. Швидка Реакція: Ми оперативно відгукуємося на всі звернення та надаємо допомогу у найкоротший строк. Гарантія Якості: Ми гарантуємо якісне виконання робіт та використання надійних матеріалів.

Не зволікайте з ремонтом сантехніки. Звертайтеся до нас на Солом’янці, і ми з радістю допоможемо вам у вирішенні будь-яких проблем із вашою сантехнікою!

Сантехнічні роботи Солом’янка

Рівень кваліфікації,  сантехнік у Солом'янському районі , нашого сервісу "Домашній майстер" Солом’янка дозволяє ефективно вирішувати будь-які завдання:

Наші кваліфіковані фахівці на Солом’янці здійснюють різноманітні роботи:

 • частковий або капітальний ремонт стояків систем водопостачання (холодної та горячої води) на кухні та в ванній та заміна стояка каналізації у санузлі;
 • встановлення унитазу, інсталляціїї, заміна ванни, раковини, мийки, умивальника, підключення сифона та змішувача, герметизація;
 • заміна та монтаж лічильника, кульового крана, встановлення терморегуляторів, хомута, фітінгів, муфти, перехідники, коліна, хрестовини, редукції, заглушки, ревізії, а також зворотні клапани і т.д.;
 • ремонт та налагодження бачка унітазу, заміна клапану, шлангу бокового та підведення води;
 • заміна батарей опалення, встановлення радіаторів біметалевих та чавунних, ремонт та перепакування;
 • рушникосушки усунення протікання на стику або свіщ;
 • монтаж пральної, посудомийної, сушшильної машини, бойлера, замінити зливний та залівний шланг, ремонт та чищення водонагрівача;
 • прочищення каналізації, усунення засмічення в каналізаційних трубах;
 • ремонт труб, заміна та монтаж, розведення по квартирі, будинку;
 • Пошук витоків води в будинку або квартирі;
 • Прочищення засорів у приватному будинку, на підприємстві, магазині, кафе, котеджах і офісах, автомийка.

Наші сантехніки працюють зі всіма видами труб: мідні, сталеві, полібутиленові, чавунні, пластикові труби: полібутиленові, поліетиленові труби, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлориду (ПВХ), поліпропіленові; гнучка сантехнічна підводка.

Фахівці проводять монтаж, з'єднання, ремонт мідних, сталевих, полібутиленових, Чавунних, Пластикових: Полібутиленових, Поліетиленових труб, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлоридових (ПВХ), Поліпропіленових; гнучку сантехнічну підводку.

Сантехник Соломенка Киев, вызов сантехника на Соломенке в Киеве сервис "Домашний мастер".

Популярні послуги сервісу:

Сантехнік Шулявка Сантехнік КПІ
Сантехнік Солом'янка Сантехнік Караваєві дачі
Сантехнік Відрадний Сантехнік Жуляни
Прокрутить вверх