Послуги сантехніка Чернігівська

Часом, несподівано, можуть виникати проблеми з сантехнікою, особливо коли обладнання вже було в експлуатації протягом тривалого часу.

Проте, жителям району Чернігівська не треба хвилюватися через це, адже тепер вони можуть скористатися послугами кваліфікованого сантехніка від сервісу "Домашній майстер".

Наші експерти готові надати допомогу у будь-якій ситуації, забезпечуючи оперативне та ефективне вирішення проблем.

Завдяки нашим послугам, мешканці району Чернігівська, можуть бути впевнені, що вирішать будь-які проблеми з сантехнікою швидко та результативно.

Santehnik-Chernigovskaya
Найменування послуг Ціна (грн.)
Виклик сантехніка 400
Встановлення, заміна, ремонт змішувача від 200
Чищення сифона від 300
Ремонт бачка унітазу від 300
Встановлення, заміна унітазу від 600
Встановлення бойлера від 600
Прочищення стояка, душової кабіни від 1000
Прочищення каналізації від 400
Заміна стояків від 2000
Герметизація від 300
Усунення протікання від 200
Ремонт радіатора від 300
Нарізання різби від 200

Ціни на послуги сантехніка Чернігівська, без урахування виклику майстра та без вартості матеріалів. Рівень вартості може змінюватись в залежності від складності робіт та термінового виклику сантехніка.

Послуги сантехніка Чернігівська від сервісу "Домашній Майстер"

Сантехніка – це система, яка забезпечує водопостачання, водовідведення та опалення в будинках на Чернігівській, сантехнік у Дніпровському районі. Вона складається з труб, кранів, змішувачів, унітазів, ванн, радіаторів та іншого обладнання. Однак, як будь-яка техніка, сантехніка може ламатися з часом від натурального зносу, корозії, недоліків монтажу або інших причин.

Сервіс "Домашній майстер" Чернігівська готовий надати допомогу у вирішенні будь-яких проблем з сантехнікою. Наші кваліфіковані майстри вміють виявити та виправити будь-які несправності, починаючи від протікання кранів до засмічення каналізаційних труб.

Важливо пам'ятати, що не лише сантехнічні прилади потребують обслуговування, але й трубопровідна система. Труби з часом можуть стати предметом корозії, утворення вапняного нальоту або засмічення. Тому важливо регулярно проводити їхню перевірку та обслуговування.

Наші майстри в районі станції метро Чернігівська завжди готові прийти на допомогу в будь-який зручний для вас час і швидко вирішити ваші проблеми з сантехнікою. Не зволікайте з вирішенням проблем, адже вчасний ремонт може запобігти серйозним ускладненням і витратам у майбутньому. Звертайтеся до нас, і ми зробимо все можливе, щоб ваша сантехніка працювала на максимально ефективному рівні.

Звертайтеся до нас, сантехнік Чернігівська, і ви отримаєте професійний виклик сантехніка за доступною ціною:

 • частковий або капітальний ремонт стояків систем водопостачання (холодної та горячої води) на кухні та в ванній та заміна стояка каналізації у санузлі;
 • встановлення унитазу, інсталляціїї, заміна ванни, раковини, мийки, умивальника, підключення сифона та змішувача, герметизація;
 • заміна та монтаж лічильника, кульового крана, встановлення терморегуляторів, хомута, фітінгів, муфти, перехідники, коліна, хрестовини, редукції, заглушки, ревізії, а також зворотні клапани і т.д.;
 • ремонт та налагодження бачка унітазу, заміна клапану, шлангу бокового та підведення води;
 • заміна батарей опалення, встановлення радіаторів біметалевих та чавунних, ремонт та перепакування;
 • рушникосушки усунення протікання на стику або свіщ;
 • монтаж пральної, посудомийної, сушшильної машини, бойлера, замінити зливний та залівний шланг, ремонт та чищення водонагрівача;
 • прочищення каналізації, усунення засмічення в каналізаційних трубах;
 • ремонт труб, заміна та монтаж, розведення по квартирі, будинку;
 • Пошук витоків води в будинку або квартирі;
 • Прочищення засорів у приватному будинку, на підприємстві, магазині, кафе, котеджах і офісах, автомийка.

Наші сантехніки працюють зі всіма видами труб: мідні, сталеві, полібутиленові, чавунні, пластикові труби: полібутиленові, поліетиленові труби, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлориду (ПВХ), поліпропіленові; гнучка сантехнічна підводка.

Крім того вже сьогодні можна замовити постуги сантехніка:

 • установка та заміна сантехніки;
 • ремонт та заміна стояків, труб;
 • ремонт та заміна змішувачів;
 • заміна унітазів;
 • монтаж умивальників, раковин, моек;
 • прочищення каналізації в Києві.

Сантехнік Черннігівська - це ідеальне рішення для всіх ваших проблем з сантехнікою. Не треба витрачати час на нудні та складні роботи - довірте їх професіоналу з сервісу "Домашній майстер" на Чернігівській. Звертайтесь до нас, і ваша сантехніка завжди буде в порядку!

Сантехник Черниговская Киев, вызов сантехника на Черниговской сервис "Домашний мастер".

Популярні послуги сервісу:

 

Сантехнік Дніпровський район Сантехнік Райдужний Масив
Сантехнік Воскресенка Сантехнік Русанівка
Сантехнік Дарниця Сантехнік ДВРЗ
Сантехнік Березняки Сантехнік Чернігівська
Прокрутить вверх