Послуги сантехніка Демеевка

Іноді непередбачувані поломки сантехніки можуть виникнути в найнеочікуваніші моменти, особливо якщо система сантехніки у будинку прослужила з часу його будівництва.

Проте мешканцям району Демеєвка не доведеться хвилюватися через такі неприємності, оскільки тепер поряд знаходиться доступний професійний сантехнік від сервісу "Домашній майстер", який готовий допомогти у будь-якій ситуації.

Завдяки нашим послугам, жителі цього району можуть бути впевнені, що зможуть вирішити будь-які проблеми з сантехнікою швидко і ефективно.

Santehnik-Demeevka
Найменування послуг Ціна (грн.)
Виклик сантехніка 400
Встановлення, заміна, ремонт змішувача від 200
Чищення сифона від 300
Ремонт бачка унітазу від 300
Встановлення, заміна унітазу від 600
Встановлення бойлера від 600
Прочищення стояка, душової кабіни від 1000
Прочищення каналізації від 400
Заміна стояків від 2000
Герметизація від 300
Усунення протікання від 200
Ремонт радіатора від 300
Нарізання різби від 200

Ціни на послуги сантехніка Демеевка, Київ, без урахування виклику майстра та без вартості матеріалів. Рівень вартості може змінюватись в залежності від складності робіт та термінового виклику сантехніка.

Сантехнік сервісу "Домашній Майстер" Демеевка

У випадку проблем з протікаючими трубами, несправним змішувачем або унітазом, не потрібно панікувати. Просто зателефонуйте до нашого сервісу, сантехнік у Голосіївському районі, "Домашній майстер" Демеевка, і ми надішлемо до вас кваліфікованого майстра. Наші фахівці розуміють, що в аварійних ситуаціях важлива оперативна допомога.

Завдяки нашому багаторічному досвіду і використанню сучасного обладнання, ми здатні провести ремонт якісно і швидко, забезпечивши вам спокійство і комфорт. Не витрачайте час на очікування - телефонуйте нам, і переконайтеся в ефективності наших послуг.

 

Сантехнічні роботи Демеевка

Рівень кваліфікації сантехників нашого сервісу "Домашній майстер" Демеевка. дозволяє ефективно вирішувати будь-які завдання:

 • частковий або капітальний ремонт стояків систем водопостачання (холодної та горячої води) на кухні та в ванній та заміна стояка каналізації у санузлі;
 • встановлення унитазу, інсталляціїї, заміна ванни, раковини, мийки, умивальника, підключення сифона та змішувача, герметизація;
 • заміна та монтаж лічильника, кульового крана, встановлення терморегуляторів, хомута, фітінгів, муфти, перехідники, коліна, хрестовини, редукції, заглушки, ревізії, а також зворотні клапани і т.д.;
 • ремонт та налагодження бачка унітазу, заміна клапану, шлангу бокового та підведення води;
 • заміна батарей опалення, встановлення радіаторів біметалевих та чавунних, ремонт та перепакування;
 • рушникосушки усунення протікання на стику або свіщ;
 • монтаж пральної, посудомийної, сушшильної машини, бойлера, замінити зливний та залівний шланг, ремонт та чищення водонагрівача;
 • прочищення каналізації, усунення засмічення в каналізаційних трубах;
 • ремонт труб, заміна та монтаж, розведення по квартирі, будинку;
 • Пошук витоків води в будинку або квартирі;
 • Прочищення засорів у приватному будинку, на підприємстві, магазині, кафе, котеджах і офісах, автомийка.

Наші сантехніки працюють зі всіма видами труб: мідні, сталеві, полібутиленові, чавунні, пластикові труби: полібутиленові, поліетиленові труби, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлориду (ПВХ), поліпропіленові; гнучка сантехнічна підводка.

Фахівці проводять монтаж, з'єднання, ремонт мідних, сталевих, полібутиленових, Чавунних, Пластикових: Полібутиленових, Поліетиленових труб, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлоридових (ПВХ), Поліпропіленових; гнучку сантехнічну підводку.

Сантехник Демеевка, Вызвать сантехника Демеевская,  Домашний мастер.

Популярні послуги сервісу:

Сантехнік Голосіївський район Сантехнік Теремки
Сантехнік Видубичі Сантехнік Демеевка
Сантехнік Голосієво Сантехнік Васильківська
Прокрутить вверх