Послуги сантехніка ДВРЗ

Виникнення проблем з сантехнікою стає неприємним сюрпризом, особливо коли обладнання вже досить старе.

Однак для жителів ДВРЗ більше немає причин для хвилювання, адже вони можуть звернутися за допомогою до кваліфікованого сантехніка від сервісу "Домашній майстер".

Наші спеціалісти завжди готові надати допомогу у будь-якій ситуації, щоб швидко та ефективно вирішити всі проблеми.

Завдяки нашим послугам, мешканці району ДВРЗ можуть мати повну впевненість у тому, що будь-які проблеми з сантехнікою будуть вирішені оперативно та результативно.

Santehnik-DVRZ
Найменування послуг Ціна (грн.)
Виклик сантехніка 400
Встановлення, заміна, ремонт змішувача від 200
Чищення сифона від 300
Ремонт бачка унітазу від 300
Встановлення, заміна унітазу від 600
Встановлення бойлера від 600
Прочищення стояка, душової кабіни від 1000
Прочищення каналізації від 400
Заміна стояків від 2000
Герметизація від 300
Усунення протікання від 200
Ремонт радіатора від 300
Нарізання різби від 200

Ціни на послуги сантехніка ДВРЗ, у Києві, без урахування виклику майстра та без вартості матеріалів. Рівень вартості може змінюватись в залежності від складності робіт та термінового виклику сантехніка.

Викликати сантехніка ДВРЗ

Сантехніка – це система, що забезпечує водопостачання, каналізацію та опалення у житлових будинках та інших спорудах на ДВРЗ. Вона складається з різноманітних елементів, таких як труби, змішувачі, унітази, ванни, бойлери та інше обладнання.

Сантехніка може ламатися з різних причин, включаючи знос, корозію, неправильну експлуатацію або недоліки монтажу. Наприклад, старі металеві труби можуть бути схильні до корозії, що призводить до їх протікання. Змішувачі можуть втрачати герметичність через знос у ущільнювальних кільцях. Унітази можуть мати проблеми з протіканням або засміченням.

Також важливо пам'ятати, що труби, які подають воду до сантехніки, також потребують обслуговування та ремонту. Засмічені або пошкоджені труби можуть призвести до затоплення чи протікання, що створює проблеми для мешканців.

Щоб уникнути таких неприємностей, важливо регулярно перевіряти стан сантехніки і вчасно проводити профілактичні роботи. А в разі виникнення проблем з сантехнікою на ДВРЗ завжди можна звернутися до сервісу "Домашній майстер", сантехнік у Дніпровському районі,. Наші кваліфіковані фахівці оперативно виправлять будь-які неполадки і забезпечать надійне функціонування вашої сантехніки.

Сантехнічні роботи ДВРЗ

Рівень кваліфікації нашого сервісу "Домашній майстер" на ДВРЗ дозволяє ефективно надавати сантехнічні роботи, а саме:

 • частковий або капітальний ремонт стояків систем водопостачання (холодної та горячої води) на кухні та в ванній та заміна стояка каналізації у санузлі;
 • встановлення унитазу, інсталляціїї, заміна ванни, раковини, мийки, умивальника, підключення сифона та змішувача, герметизація;
 • заміна та монтаж лічильника, кульового крана, встановлення терморегуляторів, хомута, фітінгів, муфти, перехідники, коліна, хрестовини, редукції, заглушки, ревізії, а також зворотні клапани і т.д.;
 • ремонт та налагодження бачка унітазу, заміна клапану, шлангу бокового та підведення води;
 • заміна батарей опалення, встановлення радіаторів біметалевих та чавунних, ремонт та перепакування;
 • рушникосушки усунення протікання на стику або свіщ;
 • монтаж пральної, посудомийної, сушшильної машини, бойлера, замінити зливний та залівний шланг, ремонт та чищення водонагрівача;
 • прочищення каналізації, усунення засмічення в каналізаційних трубах;
 • ремонт труб, заміна та монтаж, розведення по квартирі, будинку;
 • Пошук витоків води в будинку або квартирі;
 • Прочищення засорів у приватному будинку, на підприємстві, магазині, кафе, котеджах і офісах, автомийка.

Наші сантехніки працюють зі всіма видами труб: мідні, сталеві, полібутиленові, чавунні, пластикові труби: полібутиленові, поліетиленові труби, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлориду (ПВХ), поліпропіленові; гнучка сантехнічна підводка.

Сантехник ДВРЗ Киев, вызов сантехника сервис "Домашний мастер".

Популярні послуги сервісу:

Сантехнік Дніпровський район Сантехнік Райдужний Масив
Сантехнік Воскресенка Сантехнік Русанівка
Сантехнік Дарниця Сантехнік ДВРЗ
Сантехнік Березняки Сантехнік Чернігівська
Прокрутить вверх