Сантехнік Додому Дарниця

Несправності в сантехніці з'являються в найбільш непридатний момент, особливо коли обладнання вже прослужило свій термін.

Проте мешканці району Дарниця можуть не турбуватися через це, оскільки тепер вони можуть звернутися за допомогою до кваліфікованих сантехніків від сервісу "Домашній майстер".

Наші фахівці готові допомогти в будь-якій ситуації, забезпечуючи швидке та ефективне вирішення проблем на Дарниці.

Завдяки нашим послугам, мешканці цього району можуть бути впевнені, що вони зможуть подолати будь-які проблеми з сантехнікою оперативно та результативно.

Santehnik-Darnica
Найменування послуг Ціна (грн.)
Виклик сантехніка 400
Встановлення, заміна, ремонт змішувача від 200
Чищення сифона від 300
Ремонт бачка унітазу від 300
Встановлення, заміна унітазу від 600
Встановлення бойлера від 600
Прочищення стояка, душової кабіни від 1000
Прочищення каналізації від 400
Заміна стояків від 2000
Герметизація від 300
Усунення протікання від 200
Ремонт радіатора від 300
Нарізання різби від 200

Ціни на послуги сантехніка Дарниця Київ, без урахування виклику майстра та без вартості матеріалів. Рівень вартості може змінюватись в залежності від складності робіт та термінового виклику сантехніка.

Послуги сантехника Дарниця

Сантехнічні прилади – це важлива складова будь-якого житлового приміщення, яка забезпечує нам комфорт і зручність у щоденному житті. Однак іноді вони можуть ламатися з різних причин, таких як знос матеріалів, неправильна експлуатація або вік обладнання. Ламка сантехніка може призвести до витоку води, затоплення квартири, викиду нечистот у ванну кімнату, що створює незручності та негативний вплив на життя мешканців.

Окрім самої сантехніки, також потрібно слідкувати за станом трубопроводів, які підключені до неї. З часом труби можуть стати жертвою корозії, утворення вапнякових відкладень або появи тріщин, що може призвести до протікання і потребує ремонту.

Щоб уникнути таких проблем і зберегти сантехніку в належному стані, важливо регулярно проводити її технічне обслуговування та вчасно виявляти і усувати початкові ознаки поломок. В разі виникнення непередбачуваних ситуацій, які вимагають негайного втручання, наш сервіс "Домашній майстер" на Дарниці завжди готовий прийти на допомогу. Наші кваліфіковані майстри швидко та професійно вирішать будь-які проблеми з сантехнікою, забезпечуючи вам спокій і комфорт у вашому будинку.

Наші послуги, сантехнік у Дніпровському районі включають встановлення, ремонт, обслуговування сантехніки та сантехнічних приладів, а також широкий спектр робіт сантехніка на Дарниці:

 

 • частковий або капітальний ремонт стояків систем водопостачання (холодної та горячої води) на кухні та в ванній та заміна стояка каналізації у санузлі;
 • встановлення унитазу, інсталляціїї, заміна ванни, раковини, мийки, умивальника, підключення сифона та змішувача, герметизація;
 • заміна та монтаж лічильника, кульового крана, встановлення терморегуляторів, хомута, фітінгів, муфти, перехідники, коліна, хрестовини, редукції, заглушки, ревізії, а також зворотні клапани і т.д.;
 • ремонт та налагодження бачка унітазу, заміна клапану, шлангу бокового та підведення води;
 • заміна батарей опалення, встановлення радіаторів біметалевих та чавунних, ремонт та перепакування;
 • рушникосушки усунення протікання на стику або свіщ;
 • монтаж пральної, посудомийної, сушшильної машини, бойлера, замінити зливний та залівний шланг, ремонт та чищення водонагрівача;
 • прочищення каналізації, усунення засмічення в каналізаційних трубах;
 • ремонт труб, заміна та монтаж, розведення по квартирі, будинку;
 • Пошук витоків води в будинку або квартирі;
 • Прочищення засорів у приватному будинку, на підприємстві, магазині, кафе, котеджах і офісах, автомийка.

Наші сантехніки працюють зі всіма видами труб: мідні, сталеві, полібутиленові, чавунні, пластикові труби: полібутиленові, поліетиленові труби, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлориду (ПВХ), поліпропіленові; гнучка сантехнічна підводка.

Крім того, вже сьогодні ви зможете замовити послуги:

 • установка та ремонт сантехніки різного рівня складності;
 • роботи з каналізацією та водопостачанням;
 • прочищення труб і усунення засмічень;
 • монтаж батарей та рушникосушителів;
 • розведення опалювальних труб;
 • підключення побутової техніки, включаючи пральні та посудомийні машини.

Замовляйте обслуговування в нашому сервісі "Домашній майстер" на Дарниці, і забудьте про будь-які проблеми з технікою та побутом. Наші послуги - це надійний шлях до вирішення всіх технічних питань. Ми цінуємо вашу довіру і гарантуємо високу якість виконаних робіт!

Сантехник Дарница Киев, вызов сантехника на Дарнице, сервис "Домашний мастер".

Популярні послуги сервісу:

Сантехнік Дніпровський район Сантехнік Райдужний Масив
Сантехнік Воскресенка Сантехнік Русанівка
Сантехнік Дарниця Сантехнік ДВРЗ
Сантехнік Березняки Сантехнік Чернігівська
Прокрутить вверх