Послуги сантехніка Видубичі

Іноді сантехнічні поломки можуть статися в самий невідповідний момент, особливо якщо сантехніка в будинку служить з моменту його будівництва.

Однак у районі Видубичі більше не варто хвилюватися через такі неприємності, адже тепер поряд доступний професійний сантехнік із сервісу "Домашній майстер", який зможе допомогти у будь-якій ситуації.

Завдяки нам, мешканці цього району можуть бути впевнені, що впораються з будь-якими проблемами із сантехнікою швидко та ефективно.

Santehnik-Vydubichi
Найменування послуг Ціна (грн.)
Виклик сантехніка 400
Встановлення, заміна, ремонт змішувача від 200
Чищення сифона від 300
Ремонт бачка унітазу від 300
Встановлення, заміна унітазу від 600
Встановлення бойлера від 600
Прочищення стояка, душової кабіни від 1000
Прочищення каналізації від 400
Заміна стояків від 2000
Герметизація від 300
Усунення протікання від 200
Ремонт радіатора від 300
Нарізання різби від 200

Ціни на послуги сантехніка Видубичі, Києва, без урахування виклику майстра та без вартості матеріалів. Рівень вартості може змінюватись в залежності від складності робіт та термінового виклику сантехніка.

Сантехнік сервісу "Домашній Майстер" Видубичі

Якщо у вас з'явилися проблеми з протікаючими трубами, несправним змішувачем або протікаючим унітазом, не турбуйтеся - достатньо лише зателефонувати за номером телефону, і наш сервіс "Домашній майстер" Видубичі, сантехнік у Голосіївському районі надішле до вас кваліфікованого майстра. Наш професіонал надасть оперативну допомогу, оскільки ми розуміємо важливість швидкої реакції в аварійних ситуаціях.

Завдяки багаторічному досвіду та використанню сучасного обладнання наш майстер справиться з ремонтом швидко і якісно, забезпечивши вам спокійство і комфорт. Не чекайте сантехніка з ЖК - зателефонуйте нам, і переконайтеся в високому рівні наших послуг.

При зверненні до нас ви отримуєте не лише якісний ремонт, а й безкоштовну консультацію та діагностику систем водопостачання та каналізації. Сантехнік сервісу "Домашній Майстер" на Видубичах, запропонує вам оптимальні варіанти ремонту, і лише після вашої згоди приступить до роботи.

Сантехнічні роботи Видубичі

Рівень кваліфікації сантехників нашого сервісу "Домашній майстер" Видубичі. дозволяє ефективно вирішувати будь-які завдання:

 • частковий або капітальний ремонт стояків систем водопостачання (холодної та горячої води) на кухні та в ванній та заміна стояка каналізації у санузлі;
 • встановлення унитазу, інсталляціїї, заміна ванни, раковини, мийки, умивальника, підключення сифона та змішувача, герметизація;
 • заміна та монтаж лічильника, кульового крана, встановлення терморегуляторів, хомута, фітінгів, муфти, перехідники, коліна, хрестовини, редукції, заглушки, ревізії, а також зворотні клапани і т.д.;
 • ремонт та налагодження бачка унітазу, заміна клапану, шлангу бокового та підведення води;
 • заміна батарей опалення, встановлення радіаторів біметалевих та чавунних, ремонт та перепакування;
 • рушникосушки усунення протікання на стику або свіщ;
 • монтаж пральної, посудомийної, сушшильної машини, бойлера, замінити зливний та залівний шланг, ремонт та чищення водонагрівача;
 • прочищення каналізації, усунення засмічення в каналізаційних трубах;
 • ремонт труб, заміна та монтаж, розведення по квартирі, будинку;
 • Пошук витоків води в будинку або квартирі;
 • Прочищення засорів у приватному будинку, на підприємстві, магазині, кафе, котеджах і офісах, автомийка.

Наші сантехніки працюють зі всіма видами труб: мідні, сталеві, полібутиленові, чавунні, пластикові труби: полібутиленові, поліетиленові труби, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлориду (ПВХ), поліпропіленові; гнучка сантехнічна підводка.

Фахівці проводять монтаж, з'єднання, ремонт мідних, сталевих, полібутиленових, Чавунних, Пластикових: Полібутиленових, Поліетиленових труб, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлоридових (ПВХ), Поліпропіленових; гнучку сантехнічну підводку.

Сантехник Выдубичи, Вызвать сантехника в Выдубичах,  Домашний мастер.

Популярні послуги сервіса:

Сантехнік Голосіївський район Сантехнік Теремки
Сантехнік Видубичі Сантехнік Демеевка
Сантехнік Голосієво Сантехнік Васильківська
Прокрутить вверх