Сантехнік Додому Виноградар

У самому серці Києва розташований район - Виноградар. Тут проживає численне населення, піддане безжальному ритму міського життя.

Жителі Виноградаря завжди кудись поспішають, оточені суєтою та напругою, захоплені своїми справами, і ремонт сантехнічного обладнання стає нагальною потребою. У такому контексті послуги сантехніка на дім особливо цінні та відомі.

Якщо ви мешкаєте тут на Виноградарі, звертайтеся до сервісу "Домашній майстер". Наші сантехніки знаходяться на проспектах Правди, Свободи, Георгія Гонгадзе та ін., готові надати вам якісні послуги з ремонту та обслуговування будь-якої сантехніки у вашому будинку чи квартирі. Наші професіонали швидко та ефективно вирішать будь-які проблеми зі сантехнікою, щоб ви могли насолоджуватися комфортом у вашому приміщенні. Звертайтесь до нас і переконайтеся у якості наших послуг.

Santehnik-Vinoradar-Kiev
Найменування послуг Ціна (грн.)
Виклик сантехніка 400
Встановлення, заміна, ремонт змішувача від 200
Чищення сифона від 300
Ремонт бачка унітазу від 300
Встановлення, заміна унітазу від 600
Встановлення бойлера від 600
Прочищення стояка, душової кабіни від 1000
Прочищення каналізації від 400
Заміна стояків від 2000
Герметизація від 300
Усунення протікання від 200
Ремонт радіатора від 300
Нарізання різби від 200

Ціни на послуги сантехніка у Виноградарі, Києва, без урахування виклику майстра та без вартості матеріалів. Рівень вартості може змінюватись в залежності від складності робіт та термінового виклику сантехніка.

Сантехнік сервісу "Домашній Майстер" на Виноградарі

Якщо у вас виникли проблеми з протікаючими трубами, несправним змішувачем або протікаючим унітазом, не варто панікувати - досить зателефонувати за номером телефону, і наш сервіс "Домашній майстер" на Віноградарі надішле до вас кваліфікованого майстра. Наш професіонал надасть оперативну допомогу, оскільки ми розуміємо важливість швидкої реакції в аварійних ситуаціях.

Завдяки багаторічному досвіду та використанню сучасного обладнання наш майстер справиться з ремонтом швидко і якісно, забезпечивши вам спокійство і комфорт. Не чекайте сантехніка з ЖК - зателефонуйте нам, і переконайтеся в високому рівні наших послуг.

При зверненні до нас ви отримуєте не лише якісний ремонт, а й безкоштовну консультацію та діагностику систем водопостачання та каналізації. Сантехнік сервісу "Домашній Майстер" на Виноградарі та послуги сантехніка в Подільскому районі Києва, запропонує вам оптимальні варіанти ремонту, і лише після вашої згоди приступить до роботи.

Ми обслуговуємо Варшавський квартал та інші мікрорайони Виноградаря. Звертайтеся до нас, і ви отримаєте професійний виклик сантехніка за доступною ціною.

Сантехнічні роботи у Виноградарі

Рівень кваліфікації сантехників нашого сервісу "Домашній майстер" у Віноградарі. дозволяє ефективно вирішувати будь-які завдання:

 • частковий або капітальний ремонт стояків систем водопостачання (холодної та горячої води) на кухні та в ванній та заміна стояка каналізації у санузлі;
 • встановлення унитазу, інсталляціїї, заміна ванни, раковини, мийки, умивальника, підключення сифона та змішувача, герметизація;
 • заміна та монтаж лічильника, кульового крана, встановлення терморегуляторів, хомута, фітінгів, муфти, перехідники, коліна, хрестовини, редукції, заглушки, ревізії, а також зворотні клапани і т.д.;
 • ремонт та налагодження бачка унітазу, заміна клапану, шлангу бокового та підведення води;
 • заміна батарей опалення, встановлення радіаторів біметалевих та чавунних, ремонт та перепакування;
 • рушникосушки усунення протікання на стику або свіщ;
 • монтаж пральної, посудомийної, сушшильної машини, бойлера, замінити зливний та залівний шланг, ремонт та чищення водонагрівача;
 • прочищення каналізації, усунення засмічення в каналізаційних трубах;
 • ремонт труб, заміна та монтаж, розведення по квартирі, будинку;
 • Пошук витоків води в будинку або квартирі;
 • Прочищення засорів у приватному будинку, на підприємстві, магазині, кафе, котеджах і офісах, автомийка.

Наші сантехніки працюють зі всіма видами труб: мідні, сталеві, полібутиленові, чавунні, пластикові труби: полібутиленові, поліетиленові труби, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлориду (ПВХ), поліпропіленові; гнучка сантехнічна підводка.

Фахівці проводять монтаж, з'єднання, ремонт мідних, сталевих, полібутиленових, Чавунних, Пластикових: Полібутиленових, Поліетиленових труб, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлоридових (ПВХ), Поліпропіленових; гнучку сантехнічну підводку.

Сантехник Виноградарь Киев — Домашний мастер на Виноградаре.

Популярні послуги сервіса:

Сантехнік Київ Сантехнік Подільський район
Сантехнік Виноградар Сантехнік Поділ
Прокрутить вверх