Сантехнік Центр (Київ)

Мешканці центральної частини Київа, а саме Бульвар Лесі Українки; Миколи Міхновського; вулиця миколи Бойчука; Князів Острозьких; Генерала Алмазова; Євгена Коновальця; станції метро: Хрещатик; Майдан Незалежності; Кловська; Олімпійська; Звіринецька, Палац Україна, Спорту та ін., все частіше звертаються до професіоналів від сервісу "Домашній майстер".

Чи то поломка сантехнічного обладнання, чи потрібно прочищення каналізації чи течія труб - ці експерти готові вирушити на допомогу.

Майстри пропонують швидке та якісне вирішення проблеми, надійно захищаючи ваше життя від незручностей, сантехніки, сервісу "Домашній майстер" завжди поруч та готовий допомогти.

Santehnik-Hreshatik-Ploshad-Nezavisimosti-Klovskaya-Olimpijskaya-Zverineckaya
Найменування послуг Ціна (грн.)
Виклик сантехніка 400
Встановлення, заміна, ремонт змішувача від 200
Чищення сифона від 300
Ремонт бачка унітазу від 300
Встановлення, заміна унітазу від 600
Встановлення бойлера від 600
Прочищення стояка, душової кабіни від 1000
Прочищення каналізації від 400
Заміна стояків від 2000
Герметизація від 300
Усунення протікання від 200
Ремонт радіатора від 300
Нарізання різби від 200

Ціни на послуги сантехніка Центр Києва: Бульвар Лесі Українки; Миколи Міхновського; вулиця миколи Бойчука; станції метро: Хрещатик; Майдан Незалежності; Кловська; Олімпійська; Звіринецька, без урахування виклику майстра та без вартості матеріалів. Рівень вартості може змінюватись в залежності від складності робіт та термінового виклику сантехніка.

Послуги сантехніка у центі Київа від сарвіса "Домашній Майстер"

Багато мешканців центральної частини Києва, зокрема тих, хто проживає в районі Бульвару Лесі Українки, вулиці Миколи Міхновського, Миколи Бойчука, Князів Острозьких, Генерала Алмазова, Євгена Коновальця, і користується метро на станціях Хрещатик, Майдан Незалежності, Кловська, Олімпійська, Звіринецька, стикаються з проблемами у системі сантехніки. Незважаючи на серйозність ситуації, не всі мешканці відразу звертаються за допомогою до фахівців. Мабуть, деякі з них розраховують на те, що проблема вирішиться сама собою. Проте, це не так, і недолік може стати ще більшим з часом. Якщо ви не хочете ризикувати самостійним вирішенням проблеми, ми рекомендуємо звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців. Це гарантує надійний ремонт, який продовжить термін служби вашої сантехніки на багато років.

Якщо вам потрібен сантехнік у Печерському районі: Бульвар Лесі Українки, вулиця Миколи Міхновського, Миколи Бойчука, Князів Острозьких, Генерала Алмазова, Євгена Коновальця, і користується метро на станції Хрещатик, Майдан Незалежності, Кловська, Олімпійська, Звіринецька, ми рекомендуємо звернутися до нашої компанії. По-перше, у нас працюють найкращі фахівці, яких ми відібрали з великою уважністю. По-друге, ми використовуємо тільки сучасне обладнання та надійний інструментарій, що гарантує відмінні результати.

Сантехнічні роботи  Хрещатик, Майдан Незалежності, Кловська, Олімпійська, Звіринецька

Професійні навички сантехників з сервісу "Домашній майстерХрещатик, Майдан Незалежності, Кловська, Олімпійська, Звіринецька, дозволяє ефективно вирішувати будь-які завдання:

 • частковий або капітальний ремонт стояків систем водопостачання (холодної та горячої води) на кухні та в ванній та заміна стояка каналізації у санузлі;
 • встановлення унитазу, інсталляціїї, заміна ванни, раковини, мийки, умивальника, підключення сифона та змішувача, герметизація;
 • заміна та монтаж лічильника, кульового крана, встановлення терморегуляторів, хомута, фітінгів, муфти, перехідники, коліна, хрестовини, редукції, заглушки, ревізії, а також зворотні клапани і т.д.;
 • ремонт та налагодження бачка унітазу, заміна клапану, шлангу бокового та підведення води;
 • заміна батарей опалення, встановлення радіаторів біметалевих та чавунних, ремонт та перепакування;
 • рушникосушки усунення протікання на стику або свіщ;
 • монтаж пральної, посудомийної, сушшильної машини, бойлера, замінити зливний та залівний шланг, ремонт та чищення водонагрівача;
 • прочищення каналізації, усунення засмічення в каналізаційних трубах;
 • ремонт труб, заміна та монтаж, розведення по квартирі, будинку;
 • Пошук витоків води в будинку або квартирі;
 • Прочищення засорів у приватному будинку, на підприємстві, магазині, кафе, котеджах і офісах, автомийка.

Наші сантехніки працюють зі всіма видами труб: мідні, сталеві, полібутиленові, чавунні, пластикові труби: полібутиленові, поліетиленові труби, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлориду (ПВХ), поліпропіленові; гнучка сантехнічна підводка.

Сантехник Площадь Независимости, Крещатик, Кловская, Олимпийская, Зверинецкая, Дворец Спорта, Дворец Украина, Дружбы Народов Киев, вызов сантехника в центре Киева "Домашний мастер".

Популярні послуги сервісу:

Сантехнік Печерськ Сантехнік Арсенальна
Сантехнік Липки Сантехнік Центр Київа
Прокрутить вверх