Сантехнік - Київ, Поділ

Услуга сантехніка на Подолі так само потрібна, як і в інших частинах Києва. Мешканці району Подол часто скаржаться на стан сантехнічних мереж. Наш сеервіс "Домашній майстер" на Подолі вже давно надає послуги сантехніків у всіх районах Києва, Подол не виняток.

Якщо вам потрібні послуги сантехніка на Подолі, на вулицях Сагайдачного, Костянтинівська, Хорива, Верхній і Нижній Вал, Набережно-Хрещатицька, Набережно-Лугова, площі — Контрактова, Житньоторзька і Поштова звертайтеся до нашого сервісу.

Santehnik-Podol-Kiev
Найменування послуг Ціна (грн.)
Виклик сантехніка 400
Встановлення, заміна, ремонт змішувача від 200
Чищення сифона від 300
Ремонт бачка унітазу від 300
Встановлення, заміна унітазу від 600
Встановлення бойлера від 600
Прочищення стояка, душової кабіни від 1000
Прочищення каналізації від 400
Заміна стояків від 2000
Герметизація від 300
Усунення протікання від 200
Ремонт радіатора від 300
Нарізання різби від 200

Ціни на послуги сантехніка Поділ у Києві, без урахування виклику майстра та без вартості матеріалів. Рівень вартості може змінюватись в залежності від складності робіт та термінового виклику сантехніка.

Виклик сантехніка Поділ Києва: Професійна Допомога в вашому районі

Наша спеціалізація - це каналізаційні, водопровідні та опалювальні системи, установка і ремонт сантехнічного обладнання та послуги професійного сантехніка в Подільскому районі Києва. Для надання якісних послуг потрібен досвід, вправність та професійні інструменти. У всіх наших спеціалістів є це все.

Точно тому, якщо у вас є потреба в професійному ремонті або установці сантехніки, телефонуйте: 0989830595. Ми найкращі в сфері ремонту та установки сантехнічного обладнання. Гарантуємо ремонт, після якого ви забудете про проблеми з сантехнікою на довгі роки.

Наші майстри працюють у всіх районах Києва, вам не доведеться чекати, коли майстер приїде до вас за адресою з іншого району. На Подолі ми надамо послуги сантехніків від прочищення унітаза до комплексної заміни сантехнічних систем і обладнання, щодня з 8 до 21 години готові прийти на допомогу.

Сантехнічні роботи Поділ Київ

Рівень кваліфікації нашого сервісу "Домашній майстер" сантехнік Поділ  дозволяє ефективно вирішувати будь-які завдання:

 • частковий або капітальний ремонт стояків систем водопостачання (холодної та горячої води) на кухні та в ванній та заміна стояка каналізації у санузлі;
 • встановлення унитазу, інсталляціїї, заміна ванни, раковини, мийки, умивальника, підключення сифона та змішувача, герметизація;
 • заміна та монтаж лічильника, кульового крана, встановлення терморегуляторів, хомута, фітінгів, муфти, перехідники, коліна, хрестовини, редукції, заглушки, ревізії, а також зворотні клапани і т.д.;
 • ремонт та налагодження бачка унітазу, заміна клапану, шлангу бокового та підведення води;
 • заміна батарей опалення, встановлення радіаторів біметалевих та чавунних, ремонт та перепакування;
 • рушникосушки усунення протікання на стику або свіщ;
 • монтаж пральної, посудомийної, сушшильної машини, бойлера, замінити зливний та залівний шланг, ремонт та чищення водонагрівача;
 • прочищення каналізації, усунення засмічення в каналізаційних трубах;
 • ремонт труб, заміна та монтаж, розведення по квартирі, будинку;
 • Пошук витоків води в будинку або квартирі;
 • Прочищення засорів у приватному будинку, на підприємстві, магазині, кафе, котеджах і офісах, автомийка.

Наші сантехніки працюють зі всіма видами труб: мідні, сталеві, полібутиленові, чавунні, пластикові труби: полібутиленові, поліетиленові труби, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлориду (ПВХ), поліпропіленові; гнучка сантехнічна підводка.

Фахівці проводять монтаж, з'єднання, ремонт мідних, сталевих, полібутиленових, Чавунних, Пластикових: Полібутиленових, Поліетиленових труб, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлоридових (ПВХ), Поліпропіленових; гнучку сантехнічну підводку.

Сантехник Подол Киев — Домашний мастер.

Популярні послуги сервісу:

Сантехнік Київ Сантехнік Подільський район
Сантехнік Виноградар Сантехнік Поділ
Прокрутить вверх