Послуги сантехніка Героїв Дніпра

У районі, біля м. Героїв Дніпра, як і в усій столиці, проживає велика кількість людей, які, у разі необхідності, використовують послуги сантехніка.

Мешканці Героїв Днепра переконані, що краще довірити свої проблеми фахівцям, для вирішення своїх проблем з сантехнікою. Вони мають повну впевненість у наших кваліфікованих майстрах, які оперативно та якісно виконують роботу. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що ваша проблема буде вирішена швидко і якісно, а ваша сантехніка знову працюватиме належним чином.

Якщо вам потрібна допомога сантехніка, і ви не хочете чекати довго, просто зателефонуйте нам! Ми надамо вам швидкий виклик сантехніка на дім у будь-якій частині Києва,  а саме на Героїв Дніпра.

Sentehnik-Geroev-Dnepra-Kiev
Найменування послуг Ціна (грн.)
Виклик сантехніка 400
Встановлення, заміна, ремонт змішувача від 200
Чищення сифона від 300
Ремонт бачка унітазу від 300
Встановлення, заміна унітазу від 600
Встановлення бойлера від 600
Прочищення стояка, душової кабіни від 1000
Прочищення каналізації від 400
Заміна стояків від 2000
Герметизація від 300
Усунення протікання від 200
Ремонт радіатора від 300
Нарізання різби від 200

Ціни на послуги сантехніка на Героїв Днепра, Київ, без урахування виклику майстра та без вартості матеріалів. Рівень вартості може змінюватись в залежності від складності робіт та термінового виклику сантехніка.

Послуги сантехніка на Героїв Дніпра

Якщо вам потрібен досвідчений та надійний сантехнік на Героїв Дніпра, який оперативно надасть свої послуги, звертайтеся до нас. Наш сервіс готовий забезпечити вам будь-які сантехнічні роботи з якістю на найвищому рівні. Робота наших сантехніків характеризується оперативністю та надійністю.

Після нашого візиту ваша сантехніка буде працювати бездоганно і служити вам довго. Не втрачайте часу, звертайтеся до професіоналів, і ми з радістю допоможемо вам вирішити ваші проблеми з сантехнікою.

Наші послуги включають:

 • частковий або капітальний ремонт стояків систем водопостачання (холодної та горячої води) на кухні та в ванній та заміна стояка каналізації у санузлі;
 • встановлення унитазу, інсталляціїї, заміна ванни, раковини, мийки, умивальника, підключення сифона та змішувача, герметизація;
 • заміна та монтаж лічильника, кульового крана, встановлення терморегуляторів, хомута, фітінгів, муфти, перехідники, коліна, хрестовини, редукції, заглушки, ревізії, а також зворотні клапани і т.д.;
 • ремонт та налагодження бачка унітазу, заміна клапану, шлангу бокового та підведення води;
 • заміна батарей опалення, встановлення радіаторів біметалевих та чавунних, ремонт та перепакування;
 • рушникосушки усунення протікання на стику або свіщ;
 • монтаж пральної, посудомийної, сушшильної машини, бойлера, замінити зливний та залівний шланг, ремонт та чищення водонагрівача;
 • прочищення каналізації, усунення засмічення в каналізаційних трубах;
 • ремонт труб, заміна та монтаж, розведення по квартирі, будинку;
 • Пошук витоків води в будинку або квартирі;
 • Прочищення засорів у приватному будинку, на підприємстві, магазині, кафе, котеджах і офісах, автомийка.

Наші сантехніки працюють зі всіма видами труб: мідні, сталеві, полібутиленові, чавунні, пластикові труби: полібутиленові, поліетиленові труби, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлориду (ПВХ), поліпропіленові; гнучка сантехнічна підводка.

Фахівці проводять монтаж, з'єднання, ремонт мідних, сталевих, полібутиленових, Чавунних, Пластикових: Полібутиленових, Поліетиленових труб, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлоридових (ПВХ), Поліпропіленових; гнучку сантехнічну підводку.

Переваги співпраці з сервісом "Домашній майстер":

 • Оперативність. Швидке оформлення виклику, після чого наш майстер відправляється за вказаною адресою і оперативно виконує свою роботу.
 • Висока якість роботи за доступною ціною.
 • Використання сучасних технологій та обладнання.

Як викликати сантехніка на Героїв Дніпра?

Викликати сантехніка на Героїв Дніпра дуже просто. Ви можете зателефонувати за номерами, вказаними на сайті. Задавайте питання, які вас цікавлять, і отримуйте консультацію в області ремонту і установки сантехніки. Визначте час та вид робіт, які потрібно виконати. Ваша заявка буде прийнята, і майстер швидко приступить до виконання.

Замовляйте обслуговування в сервісі "Домашній майстер", Сантехнік Оболонський район і забудьте про всі технічні та побутові проблеми. Наші послуги - це відмінний варіант для тих, хто цінує надійність і якість!

Сантехник Героев Днепра, Киев, Вызов сантехника Домашний мастер.

Популярні послуги сервісу:

Сантехнік Оболонь Сантехнік Оболонський район
Сантехнік Минський масив Сантехнік Героїв Дніпра
Сантехнік Богатирська Сантехнік Автозаводська
Прокрутить вверх