Викликати сантехніка Відрадний

Мешканці, що проживають у історичній місцевості Відрадний у Києві, час від часу стикаються з проблемами у функціонуванні сантехнічних систем. Як і жителі іншіх районів, вони уникнули б незручностей, спричинених такими проблемами, тому негайно звертаються за кваліфікованою допомогою до сервісу "Домашній майстер". Щоб усунути ці проблеми, вони викликають сантехніка до свого будинку, який проводить ремонт водопроводу, каналізації, унітазу або іншої сантехніки.

Ми гарантуємо нашим клієнтам:

 • високу якість виконаних робіт;
 • професіоналізм, компетентність, ввічливість та пунктуальність наших працівників;
 • строге дотримання обумовлених термінів виконання робіт.
Santehnik-Otradnyj
Найменування послуг Ціна (грн.)
Виклик сантехніка 400
Встановлення, заміна, ремонт змішувача від 200
Чищення сифона від 300
Ремонт бачка унітазу від 300
Встановлення, заміна унітазу від 600
Встановлення бойлера від 600
Прочищення стояка, душової кабіни від 1000
Прочищення каналізації від 400
Заміна стояків від 2000
Герметизація від 300
Усунення протікання від 200
Ремонт радіатора від 300
Нарізання різби від 200

Ціни на послуги сантехнік Відрадний, без урахування виклику майстра та без вартості матеріалів. Рівень вартості може змінюватись в залежності від складності робіт та термінового виклику сантехніка.

Сантехнік на Відрадному

Замовлення кваліфікованого сантехніка на Відрадному не складатиме особливих труднощів. Тут працює багато фахівців цієї галузі. Деякі з них працюють самостійно, інші є працівниками компаній. Усі вони готові допомогти вам у вирішенні проблем.

Проте, якщо ви прагнете отримати якісну послугу та забезпечити безпроблемне функціонування вашої сантехніки ще на довгі роки, то варто звернутися саме до нашого сервісу "Домашній майстер". Ми, сантехнік у Солом'янському районі , здійснимо ремонт швидко й надійно, а після завершення робіт видамо вам гарантійний талон, який забезпечить вас тим, що ваша сантехніка працюватиме бездоганно. Якщо знову виникнуть проблеми, ми безкоштовно їх усунемо.

Якщо вам потрібен якісний ремонт, встановлення сантехніки чи розведення труб, наші майстри готові допомогти – ми обслуговуємо місто Київ та Відрадний уже багато років, та без вихідних. Заявку можна залишити зараз, зателефонувавши або заповнивши форму на нашому веб-сайті.

Послуги сантехніка на Відрадному

Рівень кваліфікації сантехників нашого сервісу "Домашній майстер" у Києві на Відрадному дозволяє ефективно надавати послуги сантехніка на Відрадному:

 • частковий або капітальний ремонт стояків систем водопостачання (холодної та горячої води) на кухні та в ванній та заміна стояка каналізації у санузлі;
 • встановлення унитазу, інсталляціїї, заміна ванни, раковини, мийки, умивальника, підключення сифона та змішувача, герметизація;
 • заміна та монтаж лічильника, кульового крана, встановлення терморегуляторів, хомута, фітінгів, муфти, перехідники, коліна, хрестовини, редукції, заглушки, ревізії, а також зворотні клапани і т.д.;
 • ремонт та налагодження бачка унітазу, заміна клапану, шлангу бокового та підведення води;
 • заміна батарей опалення, встановлення радіаторів біметалевих та чавунних, ремонт та перепакування;
 • рушникосушки усунення протікання на стику або свіщ;
 • монтаж пральної, посудомийної, сушшильної машини, бойлера, замінити зливний та залівний шланг, ремонт та чищення водонагрівача;
 • прочищення каналізації, усунення засмічення в каналізаційних трубах;
 • ремонт труб, заміна та монтаж, розведення по квартирі, будинку;
 • Пошук витоків води в будинку або квартирі;
 • Прочищення засорів у приватному будинку, на підприємстві, магазині, кафе, котеджах і офісах, автомийка.

Наші сантехніки працюють зі всіма видами труб: мідні, сталеві, полібутиленові, чавунні, пластикові труби: полібутиленові, поліетиленові труби, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлориду (ПВХ), поліпропіленові; гнучка сантехнічна підводка.

Фахівці проводять монтаж, з'єднання, ремонт мідних, сталевих, полібутиленових, Чавунних, Пластикових: Полібутиленових, Поліетиленових труб, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлоридових (ПВХ), Поліпропіленових; гнучку сантехнічну підводку.

Сантехник Отрадный Киев, вызов сантехника на Отрадном в Киеве сервис "Домашний мастер".

Популярні послуги сервісу:

 

Сантехнік Шулявка Сантехнік КПІ
Сантехнік Солом'янка Сантехнік Караваєві дачі
Сантехнік Відрадний Сантехнік Жуляни
Прокрутить вверх