Сантехнік Додому Троєщина

Запрос на послуги сантехніка на Троєщині, у Києві, виглядає надзвичайно просто. Сервіс "Домашній майстер" у Києві на Троєщині протягом тривалого часу допомагає своїм клієнтам у питаннях щодо сантехнічних робіт.

Ми обслуговуємо Троєщіну, а самє вул: Бальзака; Беретти; Боженко (Троещина); Будищанская; бульвари:  Быкова;  Вигуровский; Высоцкого, вул: Градинская; Данькевича; Закревского; Каштановая; Крайняя; Красной Калины; Лаврухина; Лисковская;  Лифаря;  Милославская; Мостищенская; Николаева; Пуховская; Пушкина; Радунская; Рейгана; Сабодана; Смотрицкого; Экстер; Электротехническая.

Santehnik-Troeshina-Kiev
Найменування послуг Ціна (грн.)
Виклик сантехніка 400
Встановлення, заміна, ремонт змішувача від 200
Чищення сифона від 300
Ремонт бачка унітазу від 300
Встановлення, заміна унітазу від 600
Встановлення бойлера від 600
Прочищення стояка, душової кабіни від 1000
Прочищення каналізації від 400
Заміна стояків від 2000
Герметизація від 300
Усунення протікання від 200
Ремонт радіатора від 300
Нарізання різби від 200

Ціни на послуги сантехніка на Троєщені, без урахування виклику майстра та без вартості матеріалів. Рівень вартості може змінюватись в залежності від складності робіт та термінового виклику сантехніка.

Сантехнік сервісу "Домашній Майстер" на Троєщені

Протягом тривалого часу мешканці Троєщини звертаються до наших майстрів, якщо потрібна:

 • частковий або капітальний ремонт стояків систем водопостачання (холодної та горячої води) на кухні та в ванній та заміна стояка каналізації у санузлі;
 • встановлення унитазу, інсталляціїї, заміна ванни, раковини, мийки, умивальника, підключення сифона та змішувача, герметизація;
 • заміна та монтаж лічильника, кульового крана, встановлення терморегуляторів, хомута, фітінгів, муфти, перехідники, коліна, хрестовини, редукції, заглушки, ревізії, а також зворотні клапани і т.д.;
 • ремонт та налагодження бачка унітазу, заміна клапану, шлангу бокового та підведення води;
 • заміна батарей опалення, встановлення радіаторів біметалевих та чавунних, ремонт та перепакування;
 • рушникосушки усунення протікання на стику або свіщ;
 • монтаж пральної, посудомийної, сушшильної машини, бойлера, замінити зливний та залівний шланг, ремонт та чищення водонагрівача;
 • прочищення каналізації, усунення засмічення в каналізаційних трубах;
 • ремонт труб, заміна та монтаж, розведення по квартирі, будинку;
 • Пошук витоків води в будинку або квартирі;
 • Прочищення засорів у приватному будинку, на підприємстві, магазині, кафе, котеджах і офісах, автомийка.

Наші сантехніки працюють зі всіма видами труб: мідні, сталеві, полібутиленові, чавунні, пластикові труби: полібутиленові, поліетиленові труби, з зшитого поліетилену (РЕХ) полівінілхлориду (ПВХ), поліпропіленові; гнучка сантехнічна підводка.

Вже сьогодні ви можете замовити такі послуги сантехника в Деснянському районі:

 • установка та заміна сантехніки;
 • ремонт та заміна стояків, труб;
 • ремонт та заміна змішувачів;
 • заміна унітазів;
 • монтаж умивальників, раковин, моек;
 • прочищення каналізації в Києві.

Сантехнік на Троєщені - це ваше вирішення всіх проблем з сантехнікою. Не витрачайте свій час на нудні та складні роботи, довірте їх професіоналу. Наші кваліфіковані майстри сервісу "Домашній майстер" з радістю візьмуть на себе всі обов'язки з ремонту, установки або заміни сантехнічного обладнання. Вони мають багаторічний досвід у цій сфері і здатні впоратися з будь-якою проблемою.

Замовляючи послуги сантехніка на Троєщені, ви можете відпочивати впевнено, знаючи, що роботу виконають якісно та швидко. Наші фахівці працюють із застосуванням сучасних методів та інструментів, що гарантує надійний результат.

Більше того, ми розуміємо цінність вашого часу та зручності, тому пропонуємо гнучкий графік роботи, щоб підлаштуватися під ваші потреби. Не втрачайте час на нудні справи - дозвольте нашим майстрам зробити все за вас. Після завершення робіт вам залишиться лише прийняти результат і насолодитися якісним сервісом. Звертайтесь до нас і ваша сантехніка завжди буде в порядку!

Наш сантехсервіс пропонує сантехнічні роботи будь-якої складності, з якими впораються професійні сантехніки. Замовити сантехнічні роботи в квартирі, приватному будинку, офісі на Троєщині можна 7 днів на тиждень з 8 до 21.

Для зручності передбачено закупка комплектуючих за додаткову плату, про що ви можете домовитися з сантехніком.

Сантехник Троещина Киев, вызов сантехника на Троещине сервис "Домашний мастер".

Популярні послуги сервісу:

Сантехнік Київ Сантехнік Деснянський район
Сантехнік Троєщіна Сантехнік Лісовий
Прокрутить вверх